Yemek

Kardelen Balık Izgara, Ankara

Son derece lezzetli pişmiş balık ızgara çeşitleri, mezeler ve özenle hazırlanmış kahvaltı çeşitlerini sunmak için Kardelen Balık Izgara sizleri bekliyor.

Kardelen Balık Izgara hakkında en dikkat çekici nokta ızgara anlamında Ankara’nın en tecrübeli ve lezzetli mekânlarından biri olması oluyor. Burada yer alan balık ızgara çeşitleri gerek lezzet, gerek kalite ve gerekse tazelik anlamında son derece tatminkar oluyor. Burası sadece bir ızgara mekanı olarak değil aynı zamanda kalite ve konfor anlamında da beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

Uygun fiyat politikası sayesinde çok kalabalık misafirler için bile bütçe dostu bir hizmet anlayışı ortaya koyuyor. Balık ızgara keyfini oldukça seven biri olarak uygun fiyatlarla gerçek ızgara lezzetini burada yaşıyorum.

Restoranda farklı deniz mahsullerine ait ızgara ve meze çeşitlerini bulabilirsiniz. Ortamın yeşilliği, huzuru ve çalışanların ilgisi en süt seviyede yer alıyor. Bu sebeple buraya değer verdiğiniz insanlarla gelerek gerçek bir doğal ortamda balık keyfini yaşayabilirsiniz. Buraya geldiğinizde levrek ızgara, balık çorbası, kiremitte alabalık ve sabahları son derece huzurlu ortamda yiyeceğiniz doğal serpme kahvaltıyı kesinlikle denemenizi öneriyorum.

 Mekanın görselliği insana huzur verirken balık keyfini en süt düzeyde yaşamanızı sağlıyor. Fiyat ve lezzet dengesinin oldukça tatminkar olduğu mekanda gerçek anlamda doğal bir balık keyfini yaşayabiliyorsunuz. Ankara’nın en lezzetli balık ızgaralarının son derece doğal bir ortamda sunulduğu Kardelen Balık Izgara şehrin bu anlamda en dikkat çekici ve insanları en memnun edici yeri olarak ön plana çıkıyor.

Konum ve İletişim Bilgileri

Kardelen Balık Izgara, Ankara
Alınteri Bulvarı 981-1 Sokak No:5 | Ostim, Ankara 06200, Türkiye
+90 312 386 24 48

R