Balık ve meze lezzetlerini en süt seviyede yaşamak için lezzet ve tazeliği bir arada sunan Karafaki balık restoranı benim ilk tercihim oluyor.

Karafaki hakkında en çok dikkat çeken husus meze çeşitlerinin oldukça fazla ve lezzetli olması oluyor. Balık severlerin Ankara genelinde en çok şikayet ettikleri konu olan meze çeşitliliğinin azlığı burada tamamen tarihe kavuşuyor. Ankara’da bulunan birisinin lezzetli, taze ve oldukça geniş çeşitliliğe sahip bir deniz mahsulleri sunan yer önerdiğinde kesinlikle ilk mekan burası oluyor. Görsel anlamda oldukça etkili ve temiz bir mekan olması nedeniyle dostlarınla buraya keyifli dakikalar geçirmek için gönül rahatlığı ile gelebilirsiniz. Burası lezzetli ve bol çeşide sahip balık mekanlarının pahalı olur algısını ortadan kaldırıyor. Burada yer alan yüzlerce deniz mahsulü ve meze çeşitleri arasında herkes kendi bütçesine uygun leziz ürünleri rahatlıkla bulabiliyor. Burada 4 kişilik bir arkadaş grubu 500 TL gibi bir fiyat ile leziz tatları denerken son derece keyifli zaman geçirebiliyor.

Buranın en çok dikkat çeken özelikleri arasında sunulan menüde yer alan çeşitlerin oldukça fazlalığı geliyor. Yer alan çeşitlilik içerisinde deniz mahsulleri ve meze çeşitleri sayesinde herkes kendi damak lezzetini istediği gibi yaşama fırsatı buluyor. Karafaki menüleri arasında iskorpit buğulama, kol ahtapot, deniz börülcesi, Girit ezme, kalamar tava gibi lezzetler başta olmak üzere onlarca farklı çeşit yer sunuluyor. Mekânda çok sayıda farklı deniz mahsulü lezzeti yer alıyor. Bu sayede daha önce tatmadığınız birçok lezzetini yaşama fırsatı buluyorsunuz. Deniz mahsullerine hayran biri isen burası kesinlikle seni anlatıyor.

Mekan sadece deniz mahsulleri çeşitleri ile değil aynı zamanda son derece lezzetli ve farklı meze çeşitleri ile de Ankaralıların en çok tercih ettiği balık restoranı olma özelliğini gösteriyor. Mekanın menüsünde yer alan bu geniş ve lezzetli çeşitlilik sayesinde sen ve sevdiklerin için lezzeti ve uygun fiyatlı bir balık keyfini yaşamış oluyorsunuz. Burada çalışan personellerin servis bilgisi, güler yüzü ve donanımı oldukça yüksek olup hijyene son derece önem verdikleri görülüyor. Mekan ile ilgili olarak sosyal medyada yapılan yorumlarda menü çeşitliliği, farklı lezzetlerin olması, tazelik ve servis kalitesi ön plana çıkıyor. Kaliteli, taze, bol çeşit ve lezzeti deniz mahsullerini en uygun fiyata almak için Karafaki Ankaralıların yıllardır en çok ilgi gösterdikleri mekanların başında geliyor.

Konum ve iletişim bilgileri

Karafaki, Ankara
+90 312 502 72 72Karafaki, Ankara