Deniz mahsülleri, Türk sokak lezzetleri denilince adını duyurmayı başarmış mekanlardan birisidir. Müşterilerini en güzel şekilde ağırlar. Güler yüzlü çalışanları olduğundan dolayı doğal olarak mekandan da memnun şekilde ayrılırsınız.

Ankara Bahçelievler mahallesine yolunuz düşerse kalburu es geçmeden mutlaka ziyaret etmeniz gerekiyor. Ailecek, tek başınıza, eşinizle, dostunuzla ya da sevgilinizle gidebileceğiniz bir yerdir.

Mutfak kültürü de son derece gelişmiştir. Mekana göz atıldığı zaman ise Akdeniz, Türk, Deniz Mahsülleri mutfağına yer verilmiştir. Hem öğle yemeği hem de akşam yemeği için bakıldığı zaman oldukça uygun bir yer olduğu da göze çarpıyor. Hem yemek kalitesiyle olsun hem de verdikleri hizmetleri ile dikkat çekiyor.

Kalbur, uzun yıllar boyunca sektörde hizmet veren mekanlardan biri olarak ön plana çıkıyor. Birbirinden güzel lezsetlere yer verdiğinden dolayı sizlerde bu lezzetleri denemeye başlayabilirsiniz.

Mekanın şirin ve bir o kadar da samimi özelliği var. Hem fiyat hem de kalite dengesine göz atıldığı zaman ise oldukça iyi şekilde ayarlanmış olduğu görülüyor. Buraya geldiğiniz zaman balıkları ve mezeleri ile mest olmanız mümkün. Üstelik damak zevkini en güzel şekilde yaşamak adına da tonlarca para harcamanıza da gerek yok. Özellikler mezeleri ile adından oldukça fazla bahsetmeyi başarıyor. Harika bir zaman geçirmek ve lezzetleri tatmak adına doğru mekanda yer alıyorsunuz.

Konum ve İletişim Bilgileri

Ankara, Türkiye
Oran, Oran Çarşısı No:23 D:C Blok, 06450 Çankaya/Ankara
+90 312 490 50 01Kalbur, Ankara