Yemek

Kalabalık Oran Ankara

Şık sunumlarıyla önce göze hitap eden mekana ilk gelişimden sonra arkadaşlarıma tavsiye ettiğim mekanlardan biri haline geldi. Birbirinden özel mezelere yer veriliyor. Ayrıca lezzetlerin özel sunumu da masada daha güzel görünmesini sağlıyor. Benim için yemeğin lezzeti kadar sunumu da önemli. O yüzden bu konuda beğendiğim bir mekan olduğunu söyleyebilirim. 

Lezzetlere oranla fiyatları oldukça uygun geldi. Bu yüzden dostlarla keyifli bir akşam geçirmek için gidilecek uygun mekanlardan biri olarak listemde yer alıyor. Mekanın dekorasyonu ve ferahlığı yemeğinizi yerken daha rahat olmanızı sağlıyor. Özellikle içkili mekanlarda karşılaştığınız sorunlarla karşılaşmayacağınız nezih bir mekan olması da gecenizin keyifli ve sorunsuz şekilde tamamlanmasını sağlıyor. 

Mekana gelecek olanlar için kalabalık sorun olabilir. Ancak servisin hızlı olması ve ilgili personel sayesinde bu sorunu da çözüyorlar. Restorana ilk girişte özel olarak karşılanıyorsunuz. Aynı şekilde yemeğiniz boyunca sizi rahatsız etmeyen garsonlar ihtiyacınız olduğundan taleplerinizi hemen karşılıyor. Uzun yıllardır gittiğim bir restoran olduğu için benim önerim olarak güvenle tercih edebilirsiniz. 

Konum ve İletişim Bilgileri

Kalabalık Oran Ankara
Oran Mahallesi, Hamdullah Suphi Tanrıöver Sokak, No 21, Çankaya, Ankara
+312 4908812

R