Özellikle hafta sonları için kahvaltısını şiddetle denemenizi tavsiye ederim.

Yemekleri taze ve lezzetli olan Kahveci Efendi’de Köri Soslu Tavuk seçeneğini ayrıca değerlendirmenizi öneririm. Atıştırmalık ürünleri de güzeldir. Tostunu ve gözlemesini denediğiniz zaman tadına doyamayabilirsiniz. Sunumları ve porsiyon büyüklüğü açısından tabiri caiz ise öncelikle görsel olarak doyumu sağlamaktadır.

Akşamları ise zengin bira menüsü ile müdavimi olabileceğiniz bir mekan.

Alkollü içecek seçeneğinin çok olduğu gibi alkolsüz sıcak ve soğuk içeceklerin tadı da güzel. Çayı her zaman için taze servis edilir ve masanızdan çayınız eksik edilmez. Tabii ki kahve çeşitleri de kırk yıllık hatır yaratacak sunuma ve lezzete sahiptir.

Genel olarak ferah ve temiz olan Kahveci Efendi’nin fiyatları Tunalı Hilmi Caddesi’ndeki şubesine göre uygun olmakla birlikte performans değerlendirmesi fiyatların üstüne dahi çıkmaktadır.

Tatlıları ile de adından söz ettiren Kahveci Efendi’nin pastaları ise kendi yapımlarıdır.

Akşam vakitlerinde uğradığınız takdirde canlı müzik keyfi de yaşayabileceğiniz bir olanağı bulunmaktadır. Fakat çay içilip sohbet edilesi bir mekanda müziğin sesi hassas bir nokta olduğu için bu noktada dikkat edilmesinde fayda var.

Çalışanların hızlı, güler yüzlü ve ilgili bir şekilde davranması Kahveci Efendi’yi tercih sebebi haline getirebilir.

Tuvalet temizliğinin sağlanması, servisin hızı olması ve yemeklerin özenli hazırlanması ile oldukça göz dolduran bir mekandır. Kısacası, kısa süre içerisinde uğrak mekanlarınızdan biri haline gelmek için aday bir yerdir.

Konum ve iletişim bilgileri

Tunalı Hilmi Caddesi, No:100, Ankara Türkiye
Anıtkabir noktasına 3,1 km mesafede
Tel: +90 216 317 19 99

Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Kahveci Efendi Tunalı Hilmi, Ankara