Yemek

Kafka Bar & Bistro, Ankara

Olgunlar caddesinin işlek bir sokağında bulunan bu bar , dış dizaynıyla direk ben buradayım diyor.

İçeriye girdiğimizde içerisi daha iyi, sıcak, hoş bir ortam , dekorasyon mükemmel , kibar, sevimli , güzel ve yakışıklı garsonlar. Samimi ve içten bir mekan.

Etli yemekleri bir harika ve çok uygun fiyatlara. Düşük bütçeyle bile gidip yemek   yiyebileceğiniz bir yer. Etin yanında bir kadeh de bira içmek isterseniz kesinlikle bir bira tabağı sipariş edin pişman olmazsınız beğeneceğinize eminim. Mutfağı zengin , doyurucu . Sunumları kaliteli ve güzel. Garsonlar çok hızlı , benle ilgilenen bir garson beyefendi vardı. Sadece bakışlarımla sipariş vereceğimi anladı ve direk yanıma geldi. Bu davranışı benim çok hoşuma gitmişti. Garsonları müşterilerin dilinden anlıyor.

Bira fiyatları gündüz daha ucuz bu da benim dikkatimi çekmişti. Gündüz yemeğin yanında içmek isteyenler için gayet avantajlı bir fırsat.

Üst katın da çok az bir insan kitlesiyle canlı performans izlemek , kendini bir film sahnesin de gibi hissettirdi. Alt katta şöminenin olması da ayrı bir hava katmıştı. Bar doksanlar tarzını yansıtıyor. Kaldı mı böyle mekanlar diyorsanız gidip bir görün derim.

Kız kıza gidip eğlenebileceğiniz bir mekan, kimsenin kimseyi rahatsız etmeyeceğini sanıyorum. Müşteriler, nezih ve kibar insanlardı. Yalnız başınıza gitseniz bile sıkılmayacağınız bir ortam. Ben tekrar gelişimde tek gelmeyi düşünüyorum. Eğleneceğim ve tekrar memnun kalacağım konusunda şüphem yok.

Eksikleri konusunda bir şey dikkatimi çekmişti. Söylemeden geçemeyeceğim. Sanırım sıcak şarap için hala bir sunum bulamamışlar. E tabi sıcak şarabı da pek fazla içen yoktur. Benim denk gelip görmem tamamen tesadüf de olabilir. Ama onun için de güzel bir sunum hazırlasalar fena olmaz.

Alkollü mekan olmasına rağmen işletmenin güvenirliği , garsonların verdiği güven , rahat rahat kafa dağıtmak isteyenler için tercih edilebilecek bir mekan. Daha önce denemediyseniz, kesinlikle en azından bir kere öneriyorum.

İletişim ve konum bilgileri

Kavaklıdere, Olgunlar Cd. 9/A Çankaya/Ankara
03124190700

R