Yemek

Kaffa Coffee, Ankara

Tunalı Hilmi Caddesi’ni neredeyse tüm Ankara sakinleri bilir. Fiyat performans olarak yüksek bir semttir. Kaffa Coffee de bu fiyat performans oranına meydan okuyan mini bir tatlıcı olarak karşıma çıktı. Enfes tatlılarının yanında beni mutlu eden personelin tatlılıklarıydı. Kafe self servis olarak çalışıyordu ama  personel oldukça ilgiliydi, buldukları her fırsatta bir ihtiyacım olup olmadığına dair sorular sorup durdular.

Tunalı Hilmi mekanlarının gerçekten fazlasıyla yoğun olduklarını bilirsiniz. Burası da yeterince yoğundu. Buna rağmen etraf oldukça tertipli ve temiz görünüyordu.

Burada kahvenin her türünü tadabilir, yanında geniş menüden leziz tatlılar sipariş edebilirsiniz. Ders çalışmak ya da iş yapmak için oldukça elverişli bir ortam gibi geldi. Burada takılan insanlar, genellikle kafe kültürünün bilincinde olan insanlar. Yüksek sesli kahkahalar ya da aşırı müzik gibi olumsuz etkenlerle karşılaşmıyorsunuz. Tatlılar self servis olduğundan, ben beğendiğim bir tatlıyı paket yaptırıp evime götürmüştüm. Taze yapım oldukları için diğer sabaha dayanmıştı. Gönül rahatlığıyla siz de bu şekilde yapabilirsiniz.

Kahve kültürüne merakınız varsa ve yeni mekanlar denemekten hoşlanıyorsanız, kesinlikle buradan bir kez hizmet almalısınız.

Konum ve İletişim Bilgileri

Tunalı Hilmi Cd. No:70 Remzi Oğuz Arık, Ankara Türkiye
Anıtkabir noktasına 3,2 km mesafede

R