Yemek

JW Steakhouse, Ankara

Ankara’da güzel bir akşam yemeği yemek istiyorum diyorsanız JW Steakhouse bu isteğinizi fazlasıyla karşılayacak bir mekan. Öncelikle mekandan içeri girdiğim vakit buranın neden bu kadar çok övüldüğünü daha iyi anladım. Şık tasarımı ve kendisine özel ambiyansıyla mekan daha menü gelmeden beklentimi fazlasıyla karşıladı diyebilirim. Menü geldiği zaman neredeyse ne sipariş vereceğime karar veremedim. Oldukça geniş bir menüsü bulunmakta ve steak severler için her şey düşünülmüş durumda. 

Siparişim masaya geldiği vakit tam istediğim şekilde geldi. Ben et olarak kuzu lokum söyledim ve Ankara’da yemiş olduğum en güzel lokumlardan biriydi diyebilirim. Yemeğin üstüne söylemiş olduğum kendilerine has cheesecake de oldukça başarılıydı. Özellikle etin yanında şarap severler için birçok seçenek bulunmakta ve çevremde de giden arkadaşlarım şarap konusunda da oldukça memnun olduklarını söylüyorlar.

Mekan özellikle akşam saatlerinde gitmek isteyenler için oldukça kalabalık ve rezervasyon olmadan alınmanız pek mümkün değil. Bu sebeple rezervasyon yaptırmayı unutmayınız ve mekan oldukça şık olduğu için gündelik kıyafetlerden ziyade daha şık bir şekilde giyinmeniz çok daha doğru olacaktır. Fiyat olarak Ankara’daki bazı steakhouselarla karşılaştırıldığı vakit bir tık yüksek bir fiyatlamaya gitmiş olsalar da verdiği deneyim olarak bu fiyatlamayı hak eden bir işletme.

Özellikle özel günlerinizde eşinize, dostunuza şık bir jest yapmak için tercih edebileceğiniz Ankara’da bu alanda bulunan en iyi mekanlardan biri. Vermiş olduğunuz fiyatı hem lezzet hem de hizmet olarak fazlasıyla almaktasınız. 

İletişim ve konum bilgileri

Söğütözü Mah., Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:1, Çankaya/Ankara
03122488888

R