Johnny Rockets, Burger Kings ve McDonald's ikilisinden usananlar için Kuzey Kıbrıs’ta değerlendirilebilecek ABD menşeli bir marka. Fast food zincirlerinden birisi olan Johnny Rockets, “ye ve git” mantığı yerine, yol üstü fast food yeme konseptine sahip. Fiyatları incelendiğinde görece yüksek gelmesi muhtemel; ancak lezzetleri ve doyuruculukları dikkate alındığında her kuruşu hak ettiğini rahatlıkla savunabiliriz.

Kuzey Kıbrıs’ta bulunan üç şubesinden ilkini Gazimağusa’ya açan Johnny Rockets, özellikle milk shake seçenekleriyle göz dolduruyor. Eğer ilk kez Johnny Rockets menülerinin tadına bakacaksanız aç gitmenizi ve hamburgerinizin yanında içecek olarak damak tadınıza en uygun milk shakei seçmenizi tavsiye ederiz.

Johnny Rockets hamburgerleri içinde Bacon Cheddar Single ilk önerimiz. Sulu eti ve içeriğindeki yan ürünlerle fast food tarzı hamburgerlerden aldığını standart lezzeti yıkabilecek kıvamda. Yanında ister patates ister salata tercih edin, ama soğan halkalarının da tadına bakmayı ihmal etmeyin. Akşamüstü saatlerinde milk shake ile tercih ettiğinizde ertesi günün sabahına kadar bir başka şey yemeyeceğinizi garanti edebiliriz.

Johnny Rockets, KKTC