Ankara Bülbülderesi Caddesi'nde taze ve çok çeşitli deniz mahsulleri ile hizmet veren İstanbul Balıkçısı mekanından söz etmek istiyorum. Deniz mahsulleri kadar deniz mahsullerinin yanında sunulan meze ve salatalara da çok önem veriyorum. İstanbul Balıkçısı lezzetli ve çok çeşitli meze ve salataları ile balık keyfimi ikiye katladı.

Alkolsüz olarak hizmet veren mekanın hemen yanında araç park edilebilecek bir mekan olması da mekanın artı bir özelliği. Parkın yanı sıra caddenin üst ve arka sokağında da rahatça park alanı bulabileceğiniz mekan otopark sıkıntısı çekmeden sevdikleriniz ile balık keyfi yapmanızı sağlıyor. Balığın yanı sıra yine daha pek çok farklı ve lezzetli deniz mahsulüne ulaşabileceğiniz bir mekan olan Ankara İstanbul Balıkçısı hem nezih hem de kaliteli hizmet sunan bir mekan.

Fiyat performans bakımından oranının iyi olduğunu söyleyebileceğim mekanın iç kısmı güzel ve ferah. Deniz mahsulleri taze ve sıcacık. Yemeğin yanında getirdikleri ikramlar ve hem mekan sahibinin hem de çalışanlarının ilgisinden çok memnun kaldım. Ailem ile de tekrar ziyaret edebileceğim nezih ve kaliteli bir mekan olan İstanbul Balıkçısı mekanının özellikle sundukları çıtır çıtır ve kılçıksız hamsisini çok beğendim. Balık yerken balığın kılçığı ile uğraşmayı sevmiyorum. Ancak hamsinin de lezzetinden vazgeçemiyorum. Kılçıksız hamsi lezzetine beni ulaştıran mekanı özellikle balık kılçığından hoşlanmayan kişilere öneriyorum.

Eğer Deniz mahsulleri ve mezelerinin yanı sıra çok lezzetli turşuları olan mekanda balığınızı ya da seçtiğiniz herhangi bir deniz ürününü tezgahtan seçip ayıklatıp pişirtebiliyorsanız. Kaliteli, nezih bir mekanda son derecede lezzetli ve taze deniz mahsulleri, ikram tatlı ve çay, eşsiz meze ve salatalar tatmak istiyorsanız İstanbul Balıkçısı restaurant mekanını mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Konum ve iletişim bilgileri

İstanbul Balıkçısı, Ankara
(0312) 448 34 48
Göktürk, Bağlar Cd. 119/D, 06670 Çankaya/Ankaraİstanbul Balıkçısı, Ankara