Memnuniyet düzeyi yüksek bir deniz mahsulü keyfini yaşamak ve etkileyici mezeleri tatmak için size önerim İktisatçılar Evi oluyor.

Buranın kalitesi ve lezzeti son derece popüler olmasına neden oluyor. Ankara’ya çeşitli sebeplerle gelen kişilerin Balık restoranı tercihi özellikle burası oluyor. Burada herkesin damak tadı ve beklentisi ne uygun menü ve meze çeşitliliğini bulabiliyor. Karar veremediğiniz durumlarda donanımlı şef ve servis personelleri sizi damat tadınıza uygun olarak profesyonelce yönlendiriyor.

Deniz mahsulleri ve meze çeşitlerinde beklentilerin en iyisi ve lezzetlisi ise İktisatçılar Evi tam aradığın nitelikleri sunuyor. Burada çalışan balık şeflerini kalitesi menüde sunulan ürünlerin lezzeti ve orijinalliğine de büyük bir etki gösteriyor. Buraya girdiğinde sana özellikle denemen için önerilerim olmayacak. Bunun ana nedeni ise menüde yer alan tüm meze ve ürünlerin gerçek anlamda enfes bir lezzeti sunması oluyor. Bu sebeple bana göre fırsat buldukça burada olan her şeyi denemelisin.

Restoranın lezzet anlayışı kadar temizlik prensipleri de beni oldukça memnun ediyor. Deniz mahsulleri sunan restoranların temizlik anlayışına son derece önem veren birisi olarak burayı sen ve kendi dostlarıma gönül rahatlığı ile öneriyorum. Buraya gelmenden önce sosyal medyada yaptığım araştırmada yapılan yorumlar gerçek anlamda memnuniyeti ortaya koyuyordu. Buraya yapılan yorumların gerçekliğini burayı denediğimde çok daha iyi anladım. Ankara’da lezzetli ve orijinal deniz mahsulleri arıyorsan İktisatçılar Evi en doğru seçenek oluyor.

Konum ve İletişim Bilgileri

İktisatçılar Evi, Ankara
Meşrutiyet, Konur Sk., 06420 Çankaya/Ankara
+90 554 589 51 51

Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

İktisatçılar Evi, Ankara