Mevsimine göre taze balık yiyebileceğiniz bir mekan arıyorsanız size İhtiyar Balıkçı mekanından söz etmek istiyorum. Ankara Çankaya Söğütözü Mustafa Kemal Mahallesi Anadolu Bulvarı üzerinde yer alan mekan deniz mahsulleri konusunda taze ve mevsim seçeneklerini sunuyor.

Mevsiminde yiyecek tüketmek her beslenme alanında olduğu gibi balık tüketmek bakımından da çok önemli. Ankara gibi deniz kenarında bulunmayan bir yerde taze ve mevsiminde balık tüketme imkanı daha kısıtlı. Böylelikle mevsiminde yetişmeyen balıkları tüketmiyorsunuz. Özellikle sağlıklı besleniyorsanız ve mevsimine göre besleniyorsanız bu mekanı mutlaka denemelisiniz.

Balığı isterseniz ızgara isterseniz başka yöntemler ile de pişirtebiliyorsunuz. Özellikle kızartma balık yemek istemiyorsanız bu mekan size istediğiniz sağlıklı alternatifleri sunuyor. Mekanın aynı zamanda salatalarını da çok beğendim. Mekanın bir dezavantajı olarak fiyatlar bakımından ortalamanın üzerinde fiyatlar ile hizmet verdiklerini söyleyebilirim.

Taze ve mevsimine göre balık yiyebileceğiniz bir balıkçı arıyorsanız Ankara İhtiyar Balıkçı mekanını mutlaka ziyaret etmelisiniz. Taze balıkları ve balığın yanında getirdikleri lezzetli salataları ile mekanda aradığınız lezzetli bulacağınızdan eminim.

Konum ve İletişim Bilgileri

İhtiyar Balıkçı
Mustafa Kemal Mah. Anadolu Bulv. No:3 | Sogutozu, Cankaya, Ankara, Türkiye
03122197863İhtiyar Balıkçı, Ankara