Ankara’da lezzetiyle ön plana çıkan Hüsnü Restaurant güler yüzlü personeli ve mezeleriyle sıklıkla ziyaret ettiğim mekanlardan bir tanesi. Bir balıkçıda aradığınız lezzetleri bu mekanda bulabilirsiniz. Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine gittiğim Hüsnü Restaurant bulunduğum süre boyunca beni çok iyi bir şekilde ağırladı. Garsonların her ihtiyacım olduğunda yanıma gelmesi yemekten daha fazla keyif almamı sağladı.

Mekanın mezelerinin başarılı olduğunu söyleyebilirim. Salatalarının da tazeliği gerçekten çok yerinde. Fakat fiyat konusunda aynı şeyi söyleyemiyorum. Mekan sunduğu ürünlere göre oldukça yüksek bir ücret talep ediyor. Merkezi alanda bulunması nedeniyle park problemi olmayan Hüsnü Restaurant bu konuda ender mekanlardan biri olmayı başarıyor. Dostlarınızla sıcak bir ortam arayışı içerisindeyseniz burayı ziyaret edebilirsiniz.

Atom özellikle çok lezzetliydi. Mezeleri, balıkları ve ikramları ile Ankara’da ideal bir restoran arayışına Hüsnü Restaurant en iyi şekilde cevap verebiliyor. Grup halinde ya da tek başınıza gittiğinizde bu mekandan oldukça memnun ayrılacaksınız. Balıkları ile büyük beğeni kazanan Hüsnü Restaurant özellikle kalkan balığıyla sizleri kendisine hayran bıraktıracak.

Konum ve İletişim Bilgileri

Husnu Restaurant, Ankara
Kazakistan Cad. No:159 D:13 | Bahcelievler, Cankaya, Ankara, Türkiye
+(312)222 22 66Hüsnü Restaurant, Ankara