Gezi

Hmbrgr Armada AVM, Ankara

Artık gençlerin ve kendini genç hissedenlerin gün içerisinde en çok tükettikleri yemek bir fast food olan hamburgerdir. Bu denli çok tercih edilen bir çeşit olması dolayısıyla Ankara’da birçok hamburgerci mevcuttur.

Ama kaliteli ve lezzetli olanı arayıp bulmamız lazım. Sanırım ben o kaliteli ve lezzetli hamburgerciyi buldum. Hmbrgr Armada hamburger oldukça lezzetli ve doyurucu hamburgerler yapmakta. Armada Avm’nin içinde yer alan bu mekân dikkatimi hemen çekmiş durumda.

Alışılmış hamburger zincirlerinde yapılan hamburgerlerden farklı olarak bu mekânda yapılan hamburgerler hem doyurucu hem de kaliteli izlenimi veriyor.  Öyle ki hamburger beklediğimden büyük ve dolgun geldi. Ayrıca servis yapan elamanların güler yüzlü ve ilgili olmaları da mekânın bir başka artısı.

Armada Avm’nin içinde yer alması dolayısıyla mekâna ulaşım oldukça kolaydır. Tüm toplu taşıma araçlarıyla rahatlıkla ulaşılabileceği gibi Avm’nin kendi otoparkının olması da özel araçla ulaşımı oldukça kolaylaştırmaktadır.

Hmbrgr Armada ’da sadece hamburger çeşitleri yoktur. Tavuk ürünleri ve tatlı çeşitleri de büyük bir titizlikle hazırlanmış biçimde müşterilerini beklemektedir. Mekânın bir diğer artısı da bir içecek satın aldıktan sonra diğer içeceklerin ücretsiz olmasıdır.

Sınırsız olan bir başka şey ise soslardır. Oldukça fazla sayıda çeşide sahip leziz soslar da bu mekânda sınırsızdır. Bu gibi çeşitli imkânları bize oldukça cüzi bir miktar karşılığında sunan bu mekân benim yeni favorim.

Konum ve iletişim bilgileri

Koru Mah. Ankaralılar Cad. No: 2 Gordion AVM, Ankara Türkiye
+90 312 236 82 36

R