Bir ara çalışanları tarafından yapılan servisi beğenmesem de sonrasında bu hatalarını telefi ettiler diyebilirim. Şimdilerde güleryüzlü çalışan kadrosu ile kendimi her seferinde özel hissettiriyor. Belki de bu nedenle en sık uğrak mekanlarım arasında bulunuyor bu güzide yer.

Fiyat açısından da verilen hizmete göre gayet uygun bir listeleri olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca şunu da belirteyim menü olarak alındığında daha da hesaplı şekilde yemek yiyebiliyorsunuz.

Diğer fast food restoranları ile tek benzerliği self servis tabi ki. Onun harcinde ki tüm karakteristik özellikleri sadece buraya özel. Başka bir yerde böyle bir lezzete ve diğer özelliklerine rast gelsem inanın unutamazdım.

Hamburger yaparken diğer fast food zincirleri gibi rastgele dondurulmuş ürünler kullanılmıyor. Tam buğday ekmeğini özel hazırlattırıyorlar sanırım. Ayrıca köftesi dondurulmuş gıdadan çok sanki mutfakta hemen hazırlanıp veriliyormuşçasına taze.

Mekanın en sevdiğim özelliği ise tabi ki ilk içeceğin arından içeceklerin sınırsız olması ve sınırsız sos. İstediğiniz içeceğin ilkinin ücretini ödedikten sonra sınırsız içecek alma hakkı kazanıyorsunuz. Ayrıca sos sınırı olmaksızın istediğiniz kadar sos alabiliyorsunuz. Patateslerin bu derece güzel verildiği yerde sosun sınırsız olması da çok güzel tabiki.

Bana göre tek eksik noktaları paket servislerinin olmaması. Bu lezzeti bir kere tadınca her an her yerden erişmek istiyor insan.

Konum ve iletişim bilgileri

Koru Mah. Ankaralılar Cad. No: 2 Gordion AVM, Ankara
03122368236Hmbrgr, Ankara