Yemek

Hisar Cafe & Restoran, Silivri, İstanbul

Hisar Cafe & Restoran, yolu Silivri’ye düşenler için öğle ve akşam yemeği için değerlendirilebilecek işletmelerden bir tanesi. Hem kafe tadında hem restoran havasında olmasının yanında, ayrıca özellikle Pazartesi’den Cuma’ya öğle saatlerinde iyi bir esnaf lokantası izlenimi veriyor.

Hisar Cafe & Restoran, Silivri Devlet Hastanesi’nin hemen deniz tarafındaki Şerif Sokak’ta bulunuyor. Hastane çalışanları, hasta yakınları, bölge esnafı, belediye veya kaymakamlığa yolu düşenler ve civarda lezzetli, doyurucu ve hesaplı bir şeyler atıştırmak isteyenler için ideal bir nokta.

Öğle saatleri için önerimiz sulu yemekler ve ayrıca bir miktar salata veya mezeyi de yanında tercih edebilirsiniz. Porsiyonlar yeterince doyurucu olup isteğe göre pirinç veya bulgur pilavını da sipariş edebilirsiniz. Atıştırmalık bir şeyler arıyorsanız, kendi isimlerini verdikleri Hisar Burger’i deneyebilirsiniz. Fast food zincirlerindeki hamburgerlere göre daha lezzetli ve oldukça da ekonomik ve doyurucu diyebiliriz. Şayet karnınızda ziller çalıyorsa, karışık ızgaralarından memnun kalacağınıza inanıyoruz. Etler lezzetli, marinasyonları başarılı, porsiyonları büyük ve anladığımız kadarıyla etlerini sabit bir noktadan aldıkları için güvenilir…