Tavuk döner fiyatı, lezzeti ve karın doyuruculuğunu düşündüğümüz zaman gerek öğrenci gerekse orta yaşlı kesime kendisine çeken bir lezzet olduğunu söyleyebiliriz. Gelişen Dünya ve gurmelikler göz önünce bulunduğu zaman döner için farklı karışımlar ve farklı lezzetler ortaya çıkmakta.

Tavuk döner ülkemizde yapılan yerlerin hepsine güvenmemeli ve bilindik, temiz olduğuna inandığınız yerlerden tüketmelisiniz. Eskiden 1 liraya tavuk döner ayran satılan yerlere asla tenezzül etmemelisiniz. Bu tür yerlerde satılan dönerin kalitesini ve hijyen kurallarına uyumluluğunu göz önünde bulundurmalı, güvenmemeliyiz. Sağlığımızı hiçe sayan bu yerler başta midenize daha sonrasında ise sağlığınıza zarar verebilir.

Döner dediğimiz bu kavram aslında bol baharatlı olup ağır bir yemektir. Ülkemizde yaygın olarak dürüm, ekmek arası tercih edilen dönerin tavuk ve et çeşitleri hatta sucuk döner bile mevcuttur. Yakın bir zamanda balık döner gördüğüm yerlerden biri ile alakalı bir tanıtım yazısı yazacağımı bildiririm.

Hey Döner konusuna gelecek olursak, dönerin bir çok çeşidi olduğunu söyledik bu firma dürüm konusunda bir farklılık yaratıp yumuşacık lavaşı ve soslu döneri ile mükemmel bir lezzet doğurduğu doğrudur. Döneri sadece etinin tadı değil ekmeğinden içinin malzemesinin lezzeti kadar önemlidir.

Hey Döner ister bol soslu, ister bol etli isterseniz de menülü çeşitleri ile bol çeşitlilik sağlamakta. Ayrıca self servis ile ödemenizi yapıp masanıza siparişlerinizin gelmesi de bu işi gerçekten kolaylaştırmakta. AYrıca ürününüzün hazırlanmasını ve size özel kesilip taze taze yapılması da bir hayli hoş hizmet anlayışı diyebiliriz. Ayrıca Hey Döner şubelerinde Hey Burger olduğunu ve çeşit çeşit burgerin makul fiyatlarla kaliteli lezzetle sizlerle buluşmuş olması da sizi özel his verdiğini söyleyebilirim.

Son olarak şubelerinin temizliği ve kırmızı renklerin ağır basması açlık hissinizi ve sevgi hormonlarınızın harekete geçmesini sağladığını söyleyebilirim. Şubelerde bulunan personelin elinin ve yüzünün temizliği insanlarla olan ilişkileri ve sizlere olan ilgisi tartışılmayacak seviyede olup anlaşılır olduğunu söyleyebilirim.

Aynı zamanda Hey Döner Beylikdüzü şubesi konumu gereği Pazar Pazarı ve Çarşamba Pazarı’nın hemen karşısında olup pazar gezintisi sonrası siz misafirlerine keyifli ve lezzetli dakikalar geçirmeyi garantiliyor. Pazar gezinizden sonra uğrayıp lezzetlerle ilgilenmenizi şiddetle tavsiye ederim. Afiyet olsun.

Konum ve iletişim bilgileri

Adnan Kahveci Mahallesi, Anadolu Cd. Beylikdüzü/İstanbul
Telefon: (0212) 856 01 60
Çalışma Saatleri: 11:30 - 22:00 (Haftanın her günü açık)Hey Döner, Beylikdüzü