1992 yılında İstanbul Beyoğlu'nda açılan Hayal Kahvesi kısa süre içerisinde 20 şube sayısına ulaştı. Misafirlerine tamamen canlı performanslar sunan Hayal Kahvesi'nin sadece hafta sonu değil, hafta içi günlerde de hizmet verdiğini görüyoruz. 20 şubeden birisi olan Hayal Kahvesi Bandırma, bölgede bulunan öğrenci ve gençlerin en uğrak noktasından birisi haline geldi. Zengin müzik ziyafetinin yanı sıra yemek menüsünün de oldukça iyi iyi olduğunu, kokteyl menüleri ile damaklarda mükemmel içecek tadı oluşturduğunu söyleyebilirim.

Üniversite okuduğum dönemlerde sık sık Bandırma'ya gidiyordum. En uğrak noktalarından birisi olan Hayal Kahvesi'nde her zaman bir program olduğunu görüyordum. Hemen hemen her gün bir sanatçı ile düzenli bir müzik akışı oluşturuluyor.

Bandırma yaşayan birisi iseniz günün herhangi bir saatinde Hayal Kahvesine giderek bilet satın alabilirsin. Bunun dışında biletix üzerinden sigara içilen ya da içilmeyen bölüm üzerinden herhangi bir akşam için bilet satın alabilirsiniz.

Hayal Kahvesi Menü

Hayal Kahvesini sadece müzik ve alkol dolu bir mekan olarak düşünme. Günün herhangi bir saatinde o öğüne uygun en lezzetleri yiyeceklerin tadına bakabilirsiniz. Kahvaltı başta olmak üzere atıştırmalık, yemek öncesi, ana yemek, krep, pizza, salata, Burger, çocuk menüsü gibi birçok yemek seçeneği bulunmaktadır. Teneffüs etkinlikleri dışında mekanın bütünü ile 18 yaş ve üzeri kişiler için olduğunu bilmelisin.

Adres: Haydar Çavuş Mahallesi, Haydar Çavuş Sokak No:8 Bandırma/Balıkesir
Telefon: 0(266) 714 90 95
Mail: bandirma@hayalkahvesi.com.tr

Bandırma'da güzel bir haftasonu geçirmek istiyorsan arkadaşların ile beraber Hayal Kahvesi Bandırma'yı tercih edebilirsin. Yerel bir grup olan Bedelsiz'in güzel bir performansı olduğunu ve misafirleri güzel bir şekilde eğlendirdiğini de ekstre olarak eklemek isterim.Hayal Kahvesi Bandırma, Balıkesir