Akşam yemeğinizi yiyip birkaç kadeh bir şeyler içebileceğiniz sonrasında da önceden aldığınız biletle ünlü sanatçıların konserlerinde eğlenebileceğiniz bir yer Hayal Kahvesi. 

Yıllardır Ankara’nın gözde yerlerinden Tepe Prime ’da hizmet veren mekân birçok kitleye hitap etmektedir. Örneğin, gündüzleri sakin bir yerde başarılı şeflerin hazırladığı menüden size uygun olanı seçip eşsiz yemeklerin damak tadınızı geliştirmesine yardımcı olabilir ya da konser takvimini takip ederek beğendiğiniz sanatçıların konserlerine gitme fırsatını elde edebilirsiniz.  Yani, birçok yönden tercih edilebilir olan Hayal Kahvesi diğer mekânlardan kendini kolayca ayrıştırıyor ve Ankaralıların gözde yerlerinden biri haline gelmiştir.

Hayal Kahvesi hassasiyetle belirtiyor ki gıda güvenliği onlar için bir numaralı husus. Yenilikçi olmayı hedefleyen bu çok yönlü mekân,  şeflerinin hazırladığı özgün tariflerde kullanılan ürünlerin sürekli olarak denetimde olduğunu belirtiyor.

Kaliteli, titiz ve sağlıklı yemeklerin yanı sıra eğlenceye de büyük bir önem veren Hayal Kahvesi farklı müzik türlerini de barındıran geceler düzenliyor. Mesela, 90’lar müzik ruhunu özlediyseniz başarılı DJ’lerin hazırladıkları müziklerle dans edip eğlenebilirsiniz ya da popüler sanatçıların canlı performansları eşliğinde eşsiz ve unutulmaz zamanlar geçirebilirsiniz.

İletişim ve konum bilgileri

Tepe Prime Eskişehir No: 266, Devlet Mh. Park İçi yolu, Ankara
05356552122Hayal Kahvesi, Ankara