Gezi

Hatay Medeniyetler Sofrası, İstanbul

Instagram, Facebook gibi sosyal medya ağlarında zaman geçiren her birey Hatay Medeniyetler Sofrasına ait bir video görmüştür. İşletme sahibi CZN Burak, sosyal medya için hazırladığı gönderiler sayesinde popüler olmuş, işletmesini global hale getirmeye başlamıştır. Çocukluk yaşlarından beri hizmet sektöründe yer alan CZN Burak, Hatay Medeniyetler Sofrasını oldukça zor şartlarda bu hale getirdi. Son güncelleme ile beraber 5 şubeye sahip olan Hatay Medeniyetler Sofrası 1,300 kişilik bir ekip ile hizmet sektöründe yer almaya devam ediyor.

Hatay, Gaziantep ile beraber Dünya Gastronomi Şehirleri içerisinde yer almaktadır. CZN Burak 2004 yılında sahip olduğu işletmenin adını Hatay Medeniyetler Sofrası olarak değiştirmiş ve marka patentini bu isim üzerinden almıştır.  Kuzu eti yemekleri, kebap ve et yemekleri, pilavlar, mezeler ve tatlılardan oluşan oldukça zengin bir mutfağa sahip olan işletme misafirlerine ağırlıkla geleneksek Türk lezzetlerini sunuyor.

Hatay Medeniyetler Sofrası Nerede?

Instagram’dan gördüğünüz videolar sonrasında koşa koşa CZN Burak Hatay Medeniyetler Sofrasına gitmek isteyeceksiniz. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum; mekanlar tıka basa insan dolu. Önceden rezervasyonunuz yoksa yer bulmanız oldukça zor. Özellikle Araplar gün içerisinde birden fazla yemek yemeye gelebiliyor. Mekanlar popüler olduğundan dolayı birçok kişi CZN Burak ile fotoğraf çektirmek isteyebiliyor. Şunu da bilin; fiyatlar gerekten pahalı 🙂 Harita ve adres bilgileri;

Adres: Nispetiye Mahallesi, Nispetiye Cd No:26, 34340 Beşiktaş/İstanbul
Telefon: (0212) 325 31 31

P