Yemek

Happy Moon’s, Ankara

Panora AVM bünyesinde bulunan ve uluslararası damak zevklerini tadabileceğiniz bu restorana daha önce sanıyorum yolunuz düşmedi. Oysa ne çok şey kaybettiniz, burası, arkadaşlarınızla beraber bir şeyler yapabileceğiniz muhteşem bir yer.

Mekanın içerisi oldukça şık, lüks duruyor. Gidenler bilir, Bodrum, İzmir ve İstanbul gibi yerlerde de şubeleri var. Artık buranın markalaşmasından dolayı o eski mükemmelinin olmadığını düşünüyorum. Yine de Panora içerisindeki işletmelerini başarılı buldum.

Acılı Meksika hamburgeri denemiştim, gayet güzeldi. Aşırı mükemmel bir sunumları yok ve içerisi genel itibariyle sakin oluyor. Bunun dışında çalışanların çok fazla ilgili olmadıklarından bahsetmeliyim. İşletmecisinin nezaketi, kaliteli yaklaşımının aksine çalışanlarından aynı ilgiyi görememek üzücü.

Porsiyonları bana hafiften küçük göründü. Sufleleri bir harikaydı, insanın yedikçe yiyesi geliyor.

AVM içerisinde olduğu için araç park sorunu yaşamıyorsunuz. Bunun dışında kalabalık bir grupla gitmiyorsanız, rezervasyona aşırı bir gerek duyulmuyor ve mekan markasının hakkını veriyor. Açıkçası temizlik sorununa dair bir şey hissetmedim. Anlayacağınız, garsonların dengesiz tutumları ve servislerin hafiften yavaş olması dışında, gidilip lezzetlerini deneyebileceğiniz kıvamda bir yerdir. Özellikle tatlılarını ve içeceklerini tek geçerim.

Son olarak belirtmek isterim ki, burasının da sabah kahvaltısı için serpme kahvaltı olanağı vardır. Ailece gelerek kahvaltı menülerinden de faydalanabilirsiniz. Ben pişman olmadan ayrılmayı başarabildim. Denedim ve gayet güzel bir gün geçirdim. Size de tavsiye ederim.

İletişim ve konum bilgileri

Oran Mahallesi Turan Güneş Bulv Panora AVM No:182/74-75 Çankaya/Ankara
03124912484

R