Hem kafe hem de restoran şeklinde hizmet veren yerlerin sıkılığı son yıllarda giderek artıyor. Hanzade Konağı bu mekânlarda içinde en çok göze çarpanlardan bir tanesi. Geniş bahçesi özellikle yemekli toplantılar için düşünülmüş ve bu yönde çok fazla talep geldiği görülüyor.

Burası insanların özellikle şehir dışından misafir ağırladıklarında tercih ettikleri bir yer. İnsanlar misafirlerine unutulmaz anlar yaşatmak istediklerinde genelde burayı tercih ediyorlar bu durum da Hanzade Konağı’nın ne türden bir kaliteye sahip olduğunu gösteriyor.

Mekânın menüsünde birbirinden farklı onlarca seçenek yer
alıyor. Ayrıca fix menü tercih etmek de mümkün. Piliç asma ve yaprak kebabı
gerçekten denemeye değer şeyler. Fiyatlar gayet uygun ve aldığınız hizmet
verdiğiniz paranın gayet üstünde.

Yalnızca çalışanların alakası bile sizi mutlu etmeye yetiyor. Yemek sonunda gelen ikramlar da işin cabası oluyor. Sırf bunlar için bile denemeye değer bir yer Hanzade Konağı.

Burası ramazan aylarında olağanüstü bir kalabalık yaşıyor. İşletme tarafından sunulan özel iftar menüleri insanların ilgisini çekiyor. Mekânın toplantılara el verişli olması, iftar organizasyonlarının da kalabalık gruplar halinde yapıldığı göz önüne alındığında bu tip şeyler Ramazan ayında Hanzade Konağı’nı bir hayli yoğun yapıyor.

Ramazan ayında nerede güzel bir iftar yapabilirim diye düşününler için bu mekân oldukça güzel bir alternatif olma niteliğinde.

Konum ve iletişim bilgileri

Hacettepe, İnanli Sok., Hamamönü, Tacettin Dergahi Karşisi No:5, 06230 -Altındağ/Altındağ/Ankara
(0312) 309 99 09Hanzade Konağı, Ankara