Günün her saati son derece leziz ve taze deniz mahsulleri ürünlerini tüketmek ve enfes mezeleri tatmak için benim ilk tercihim Hamsi Balık Umitkoy oluyor.

Hamsi Balık Umitkoy hakkında en önemli detay ise ülkemizde ki en taze ve en geniş deniz mahsulleri çeşitlerinin yer alması oluyor. Deniz mesullerinin tazeliği sayesinde gerçek balık severlerin ilk durağı oluyor. İşletmeye adım attığınızda gerçek bir balık keyfini en üst düzeyde yaşıyorsunuz. Buraya geldiğinde Türkiye’nin en meşhur balık ustalarının en lezzetli deniz mahsulü ürünleri ve meze çeşitlerini tadabilirsiniz. Balık çeşitlerinin tazeliği ve lezzeti ile burası Ankara’nın en çok talep gören balık restoranları arasında yer alıyor. Ayrıca burası birçok balık restoranının aksine alkollü içki bulunmayan bir hizmet anlayışı sunuyor. Geniş deniz mahsulü çeşidi ile herkesi memnun edecek kalite ve lezzeti burada fazlasıyla bulabiliyorsun. Bu geniş çeşitlilik ve kalite sayesinde dostlarınızla ve sevdikleriniz ile buraya gönül rahatlığı ile gelebilirsiniz. Burayı farklı kılan özelliklerden biriside günü her anın taze balık lezzetini yaşama fırsatı sunması oluyor.

Son derece eşsiz lezzetler ve daha önce tatmadığınız bir mezeler arıyorsanız Hamsi Balık Umitkoy sizin tüm beklentilerinizi en süt düzeyde karşılıyor. Mekanda çalışan balık şefleri alanının en uzman ve yetenekli şefleri arasında yer alıyor. Mekanda dünyada en popüler ve ilgi gören balık lezzet çeşitlerini orijinal lezzeti ile bulabilirsiniz. Firmayı diğer restoranlardan farklı kılan diğer bir hususta görsel anlamda son derece konforlu ve huzurlu bir ortamda yemek yeme keyfi sunması oluyor. Burada gerçek balık keyfini tam anlamıyla tatmış biri olarak burayı denemediğinizde çok fazla şey kaçırmış olacağınızı düşünüyorum.

Mekanın temizlik anlayışı süreklilik ve en hijyeniğini yapmak olarak ortaya çıkıyor. İsteyen herkes servis ve üretim alanlarını sorunsuz bir şekilde gezebilme imkanına sahip oluyor. Marka ile ilgili olarak sosyal medya yorumları dikkate alındığında burası lezzet, hijyen, servis kalitesi, tazelik ve ürün çeşitliliği anlamında sadece Ankara’nın değil ülkemizin en önde gelen balık restoranlarından biri olarak kabul görüyor. Sende gerçek bir balık lezzeti ve hazzı yaşamak istiyorsan Hamsi Balık Umitkoy restoranını tercih etmelisin.

Konum ve iletişim bilgileri

Hamsi Balık Umitkoy Ankara
+90 312 236 66 00Hamsi Balık Umitkoy, Ankara