Ankara Çankaya Balgat'ta taze, lezzetli ve istediğiniz şekilde pişirilmiş deniz mahsulleri tadabileceğiniz bir mekan arıyorsanız sizlere Hamsi Balık Lokantası mekanından bahsetmek istiyorum. Türk mutfağı ve deniz mahsulleri konusunda çok çeşitli lezzetler sunan mekanda tattığım taze ve lokum kıvamında pişmiş deniz mahsullerini çok beğendim.

Sigara içtiğim için açık mekana da sahip olan bir yerde balık keyfi yapmak hoşuma gitti. Mekanın aynı zamanda paket servis imkanı sunduğunu öğrendim. Mekanda balık yiyemeyeceğim zaman paket olarak aynı lezzete tekrar ulaşabilecek olmak çok hoşuma gitti. Eğer alkollü bir mekanda balık keyfi yapmak istiyorsanız mekanın alkollü içki satışı yapmadığını bilmenizde fayda var. Karadeniz'i ziyaret ettiğimde hamsi ve barbun tavayı çok beğenmiştim. Bu mekanda balıkların pişirilme yöntemi ve tadının Karadeniz'e uygun olması tekrar aynı lezzeti tatmamı sağladı.

Fiyatları orta ve yüksek olarak görülebilecek bir mekan olan Ankara Hamsi Balık Lokantası büyük porsiyonları ile tıka basa doyabileceğiniz bir mekan. Balık, diğer deniz mahsulleri ve çeşit çeşit mezenin yanı sıra tazecik mısır ekmeği de sunan mekan aynı zamanda yemekten sonra ikram da sunuyor. Mekanın bu kadar müşteri dostu olması ve çalışanlarının da ilgili olması çok hoşuma gitti.

Balığınızın nasıl bir ortamda piştiğini merak ediyorsanız tezgahta sergilenen ve tazecik balıklar içerisinden istediğiniz deniz mahsulünü seçebilir ve gözünüzün önünde pişirtebilirsiniz. Mekanın lavabo ve tuvaletleri de son derecede temiz. Eğer hijyen konusunda titiz iseniz Hamsi Balık Lokantası Ankara mekanını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Çeşit çeşit deniz mahsulü arasından seçiminizi yapabilir ve gerek ikramlar gerek kaliteli bir hizmet ile balık keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz.

Konum ve iletişim bilgileri

Hamsi Balık Lokantası, Ankara
+90 312 287 02 02Hamsi Balık Lokantası, Ankara