Hem et yemekleri hem de deniz mahsulleri tüketebileceğiniz kaliteli ve hoş bir ambiyansa sahip olan Hakan Et Balık Restaurant mekanından bahsetmek istiyorum. Hem alkollü hem alkolsüz içecekler sunan mekan eğlencenizi istediğiniz yöne götürmenizi sağlıyor.

Fasıl geceleri de düzenleyen mekan özellikle sevdikleri ile keyifli vakit geçirmek isteyenler için birebir. Özellikle fasılın çok enstrümandan oluşması ve kanun ezgisi bizi mest etti.

Özel günler ve toplantılar için organizasyon imkanı sağlayan mekana arkadaşımızın doğum gününü kutlamak için gittik. Dışardaki bahçede süslenmiş havuz başında oldukça hoş vakit geçirdik.

Mekanın ana yemekleri kadar meze ve ikramları çok güzeldi. Hem porsiyon hem de çeşitlilik bakımından oldukça güzel yemekler sunan bir mekan Hakan Et Balık Restaurant. Fiyat bakımından ortalamanın üzerinde fiyatlar ile hizmet veren mekanın her şeyi bol bol geldiği için fiyat bakımından verdiğiniz paraya acımıyorsunuz.

Temiz, nezih ve eğlenceli bir mekan olan taze et ve balık yemek istiyorsanız kesinlikle size hitap eden bir mekan. Hem et hem balık yemekleri, çeşit çeşit meze ve ikramlar ile Ankara Hakan Et Balık Restaurant benim kesinlikle tekrar gitmek istediğim bir mekan.

Konum ve İletişim Bilgileri

Hakan Et Balık Restaurant
Hilal Mah. 89 Sok. No:13 | Yildiz, Cankaya, Ankara, Türkiye
03124421601Hakan Et Balık Restaurant, Ankara