Haci baba Şubeleri içinde en sevdiğim şubesidir. Otantik ortamı, güler yüzlü hizmet almayı seviyorum. Öncelikle restoranın otoparkı var . Mekân ambiyansını her zaman sevmişimdir. Çocuklu ailelere oyun odası sunması sayesinde çocuklu ailelerin rahat bir şekilde gelebileceği bir mekân. Çocuklar oyun odasında iken bir görevli çocuk ablası eşlik ediyor.

Grup halinde bir iş yemeği şeklinde ve aile olarak da burayı tercih edebiliriz. Her zaman belirli bir standardı olan bir mekân. İlgi alaka ve servis gayet iyi sunum hızlı ve yeterli. Kebap çeşitleri hepsi gayet iyi ve güzel. Yemek öncesi sunulan içli köfte başarılı  ve fındık lahmacun da diğer çeşitler gayet iyi yanında sunulan garnitürler ve yemekle beraber sıcak ekmekleri çok lezzetli. Bir grup toplantısı yapacaksanız, kesinlikle pişman olmayacağınız mekanlardan birisi. Fiyatlarda burası için makül denilebilir.

Genellikle harika baklava ve diğer tatlı çeşitlerinden paket yapar eve götürürüz. Bulunduğu konum itibariyle otopark problemi olan, yoğun araç ve yaya trafiğinin olduğu bir bölgededir. Gittiğiniz yere hediye olarak tatlı götürmek isterseniz doğru adres burası.

Ankara’da güzel bir baklavanın tadını abileceğim eşsiz mekanlardan ve markalardan biri denilebilecek mekân. Bir çok markanın aksine uygun fiyat politikası ve kaliteli ürünleri ile bizim Ankara’mızın harika bir markası oldu Hacıbaba. Herkese Hacıbaba'nın eşsiz tatlılarından tavsiye ediyorum.

İletişim ve konum bilgileri

Korkutreis, Necatibey Cad. 20/d, 06430 Sıhhiye/Çankaya/Ankara
03122840606Hacı baba , Ankara