Yemek

Hacı Abdullah Lokantası, Ankara

Ferah ve huzurlu yer arayanların son zamanlarda en uğrak yeri Hacı Abdullah Lokantası. Çok uzun süredir verdiği kalite hizmet ile burası tercih edilebilecek yerlerin başında geliyor.

Mekân tasarım olarak hoş bir yapıya sahip. İç kısmın genişliği insanda huzurlu bir hava oluşmasını sağlıyor. Genel olarak sakin sayılabilecek bir yer her gittiğinizde iyi ve geniş bir masa bulmanız mümkün. Girer girmez güler yüzlü çalışanlar tarafından karşılanıyorsunuz ve masanıza götürülüyorsunuz. Önüne gelen menüye göz attığınızda seçeneğin bol olduğundan söz etmek mümkün.  Birbirinden lezzetli yemeklerin arasından benim tercihim kuru fasulye, bu lezzet gerçekten bir başka.

Hacı Abdullah Lokantası fiyat bakımından beklenenin üstünde bir politikaya sahip. Geleneksel lezzetli yemeklerin fiyatları başlangıçta size biraz tuzlu gibi gelebilir. Ancak yenilen yemeklerin kalitesi göz önüne alındığında fiyatı göz ardı etmeniz mümkün olabiliyor.

Mekân temizlik açısından beklenenin üstünde bir performansa sahip. Zaten sakin yapılı olması temizliğin sürekli olarak yapılabilmesine imkân tanıyor. Otopark alanı sayesinde burası aracı ile gelen kişilere park sorunu da yaşatmıyor. Hem ulaşım kolay hem de park yeri bulmak.

Tüm yönleri ile değerlendirildiğinde bu lokanta, Ankara’da gidilebilecek olan yerlerin başında geliyor. Aile ile birlikte ya da arkadaş toplantıları için burası gönül rahatlığı tercih edilebilecek bir mekan olam özelliğini taşıyor. Benim size tavsiyem bu yönde.

Konum ve iletişim bilgileri

Beştepe Mah. Söğütözü Cad. No: 8/5 Orman Genel Müdürlüğü, Ankara 06560 Türkiye
Anıtkabir noktasına 3,0 km mesafede
+90 312 215 06 06

R