Maltepe civarında konumlanan ve Gaziantep yöresine ait kebaplar sunan tercih edilebilecek yerlerden birisidir Güloğlu Kebaçcısı.

Geniş ve ferah olan yapısı ilk burası için olumlu olarak değerlendirilebilecek durumlardan biri. Bu anlamda mekân sıkışıklık ve rahatsızlık hissi uyandırmıyor. Masaların ise büyük olması bir başka göze çarpan olumlu etken.

Menüsünde bolça seçeneğe yer veren Güloğlu Kebapçısı, Antep yöresine ait lezzetlerin çok yüksek lezzetli şekilde bulunabileceği bir yer. Özellikle tatlıları zaten tatlısıyla meşhur olan Antep’in tüm ruhunu yansıtmış olarak görünüyor.

Pideleri ve lahmacunu hakkında konuşulması gerekenlerden diğerleri gibi duruyor. Fiyat olarak değerlendirmek gerektiğinde fiyatlatın ortalama düzeye sahip olduğundan söz edebilirim. Yediğiniz yemeğin porsiyonları da önemli ölçüde doyurucu.

Bu fiyata hem doyurucu hem de lezzetli şeyler tüketmek gerçekten Ankara’da son zamanlarda bulunması nadir olan restoran özelliklerinden.

Servisin çok hızlı olduğu bir gerçek, oramın büyük olması servis çalışanlarının güler yüzü sayesinde soğuk havanın ısınmasına etki ediyor.  Her an yardımınıza hazır çalışanlar yediğiniz yemekten daha da zevk almanızı sağlıyor.

Antep yöresine ait yemekler yemekten zevk alan biriyseniz. Bu mekan hem lezzetli menüsü hem de hızlı servisi ile tam size göre bir yer olacak. Kolay ulaşılabilir konumu ve park sorunu olmaması nedeniyle hem yaya hem de araçlı şekilde buraya ulaşmak ve güzel bir öğüt geçirmek oldukça mümkün. Tavsiyem bir an önce bu restoranı denemeniz yönünde.

Konum ve iletişim bilgileri

Gazi Mustafa Kemal Bulv. No:59/A Maltepe, Cankaya, Ankara Türkiye
Anıtkabir noktasına 1,4 km mesafede
(0312) 232 48 68Güloğlu Kebapçısı, Ankara