Pek çok farklı konsepti bir arada bulunduran Güllüoğlu, her biri için ayrı ayrı değerlendirilmesi gereken yerlerden. Yöresel tatlardan modern tatlaara kadar onlarca ürün burada müşterileri için servis edilmeyi bekliyor.

Aslında baklavacı olarak görünen fakat kebap çeşitlerinden beytiye hatta kahvaltı seçeneğine kadar pek çok seçeneği içinde bulunduran zengin bir menüye sahip burası. Buranın baklavalarından değerlendirmeye başlayacak olursak, Antep yöresine ait güzel lezzetlerin bulunduğundan söz edebiliriz.

Genel anlamda tatlıları için başarılı nitelemesini kullansak yanlış olmaz. Diğer taraftan Güllüoğlu yine bu yöreye ait kebapları ve beyti sarması ile dikkat çekiyor. Bu iki yemeğin de gerçekten ortalamanın bir hayli üstünde olduğundan söz edebilirim.

Güllüoğlu belki de en çok övgüyü kahvaltısı için hak eden bir yer konumunda. Burada sunulan kahvaltı fazlasıyla bol çeşitli ve göze hoş geliyor. Bir kahvaltı sofrasında olabilecek tüm ev yapımı yiyecekler masanıza seriliyor ve doyasıya kahvaltı tadı çıkartılıyor.

Servisi hızı ve mekan temizliği konusundan bu restoran
ortalama bir düzeye sahip. Lavabolar genel hatları ile gayet hijyenik.
Çalışanlar ise olabildiğince hızlı servis yapmaya çalışıyor. Güler yüz ise asla
eksik olmayan şeylerden birisi. Müşterilerin keyifli bir yemek yemesi için her
türlü imkan devreye sokulmuş

Güllüoğlu Antep yöresine ait lezzetlerin ve güzel bir kahvaltının tadına bakmak isteyenler için benim şiddetle tavsiye ettiğim bir restoran.

Konum ve iletişim bilgileri

Oğuzlar Mahallesi, Çetin Emeç Blv. No:60 Çankaya, Ankara 06530 Türkiye
Anıtkabir noktasına 3,5 km mesafede
+90 312 213 27 27Güllüoğlu Balgat, Ankara