Yeni restorasyonu ile misafirlerini karşılıyor olan Gresta, eski hali ile olduğu gibi yeni hali ile de sahip olduğu lezzetleri müşterileri ile kaliteli hizmet anlayışı sayesinde hızlı buluşturuyor.  20 yılı aşkın süredir aynı konumunda bulunan bu mekân, yeni yapılan restorasyonu sayesinde çok daha modern bir görünüm kazanmış.

Mekânın çok modern ve iç açıcı bir yapısının bulunduğu bir gerçek. Bunun yanında çok uzun bir süredir verdiği kaliteli hizmetten şaşmadıkları da gözle elbette görülüyor. Buranın pidesi için Ankara’nın en iyi pidesi diyebiliriz. Kullanılan malzeme ve boyut gerçekten buayı diğer yerlerden ayıran en önemli özellik.

Bunun dışında Gresta menüsünde glutensiz gıdalara da yer veriyor. Bu sayede vücuduna herhangi bir şekilde gluten almak istemeyen kişiler de lezzetli, yemeklerin tadına bakabilme fırsatı yakalıyor.

Karadeniz mıhlaması burası için konuşmamız gereken yemeklerden biri. Neredeyse bu yemeğin çok iyi yöresel yemek yapan yerlerden bile daha güzel yapıldığını söyleyebilirim.

Gresta, ulaşımı kolay olan bir konumda yer alıyor. Mekânın
otopark sorunu gibi bir sorunu da bulunmuyor. Bu yönden her zaman dolu olan yer
sürekli dolu olmasına rağmen herhangi bir boş yer bulamama durumunu da
düşürmüyor.

Sahip olduğu nitelikler ve lezzetli yemekleri sayesinde bu restoran tercih edilebilir olmakla birlikte güzel vakit geçirilebilecek yerlerin de başında geliyor. Burayı hiç zaman kaybetmeden denemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Konum ve iletişim bilgileri

Turan Gunes Bulv. No:46 Cankaya Merkez, Cankaya, Ankara Türkiye
Anıtkabir noktasına 6,2 km mesafede
(0312) 438 77 50Gresta, Ankara