Eğer Ankara’daysanız ve sütlü nuriye yemek istiyorsanız birçok insanın size hemen yolunu tarif etmeye başlayacağı yer Gözde Ademoğlu câfesidir.  Balgat’ta bulunan bu mekânda kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

Bir yandan içinizi ısıtacak çayınızı yudumlayabilir diğer bir yandan da herkesin övgüyle bahsettiği tatlıların tadına bakabilirsiniz. Damağınızda eşsiz tatlar bırakacak zengin menüsü ile gününüzü bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla bir şeyler yemek ve sohbet etmek istiyorsanız mekân araştırmanıza hemen bir son verebilir ve düşünmeden Gözde Ademoğlu câfesine gidebilirsiniz. Anne eli değmiş gibi bir hissiyat uyandıracak mutfak lezzetleri sizi sımsıcak kucaklayacaktır. Uygun fiyatlarıyla cebinizi yormadan ailenizle ve dostlarınızla sabah kahvaltılarınızı bu câfede bol sohbetler eşliğinde yapabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, okullara yakın olmasından dolayı öğrencilerin konforlu masa ve sandalyelerinde rahatça ders çalışıp ödevlerini yapmalarına da olanak sağlıyor. Evlerde toplanıp altın günü yapma devri artık sona erdi.  Günümüzde annelerimiz, teyzelerimiz ve halalarımız câfe ve restoranlarda toplanıyor altın günlerini buralarda düzenliyorlar.

Gözde Ademoğlu câfe şehir merkezinde, toplu taşımaya duraklarına yakın ve rahat olduğundan altın günleri için gözde mekânlardan biri. Yani,  herkesin gidip keyifli zamanlar geçirebileceği bir mekân.

İletişim ve konum bilgileri

Balgat, Ziyabey Cd. 41/A, Çankaya/Ankara
03122841616Gözde Ademoğlu Câfe,Ankara