Geçtiğimiz günlerde Ankara Metromall alışveriş merkezindeydim. Acıktığımı fark ettim ve fast food yemeye karar verdim. Farklı bir mekan tercihinde bulunmak istedim ve tercihimi Good Beef mekanından yana kullandım. Mekana daha girer girmez doğur bir tercih yaptığımı fark ettim. Ankara'daki birçok hamburger mekanını denemiş biri olarak söylemem gerekiyor ki Good Beef hamburger konusunda oldukça başarılı.

Normalde alışveriş merkezlerindeki yemek mekanları çok tercih edilmez. Çünkü yemeklerin özensiz geldiği algısı vardır. Ancak Good Beef bu algıyı kesinlikle yıkmış durumda. Özellikle hamburger ekmekleri müşteriyi oldukça tatmin ediyor, bir ısırıkta kaybolan ekmekler gibi asla değil.

Good Beef patates kızartmaları konusunda oldukça başarılı. Evde kendi ellerinizle yapmış gibi bir hissiyat veriyor. Ben tercihimi köfteli hamburgerden yana kullandım. Köfte gerek lezzet bakımından gerekse de porsiyon bakımından oldukça tatmin edici düzeydeydi. Özellikle bu durumu fiyatıyla kıyasladığımda mekana bir kez daha hayran kaldım. Yeni nesil hamburgercilerde bir akım gibi yayılan sınırsız içecek bu mekanda da mevcut.

Ev yapımı limonataları oldukça başarılı fakat sınırsız içeceğe bu limonatalar dahil değil. Yemekten sonra ücretsiz çay servisi de mevcut.  Steakler bakımından oldukça da başarılı bir mekan. Steakleri istediğiniz kıvamda pişirtebiliyorsunuz.

Benim tercihim her zaman az pişmiş steakten yanadır. Çünkü bu sayede bifteğin içindeki sulu kıvam kaybolmuyor. Eğer hem ekonomik hem de lezzetli bir hamburger deneyimlemek istiyorsanız

İletişim ve konum bilgileri

Tunahan, Etimesgut/Ankara
03125022027Good Beef, Ankara