Yemek

Gobitte ANKAmall AVM, Ankara

Ankamall alışveriş merkezinde bulunan ve fastfood tarzında hizmet sunan Gobitte döner ve farklı menüleri ile fark yaratıyor. Türk usulü olarak adlandırılan özel tatları da bulunan bu fastfood mekanı, Ankamall ziyaret edildiğinde mutlaka uğranması gereken bir yer niteliğinde.

Gobitte, alışveriş merkezi içinde ve klasik fastfood restoranlarına benzer şekilde bir hizmet anlayışına sahip. Ancak buranın en karakteristik özelliği döner gibi her an tüketilebilecek seçeneklerinin de bulunması.

Mekanın temizliği ve tasarımı hakkında değinecek pek nokta yok. AVM içinde bulunduğundan oturma kısımlarının sorumluluğu buranın kontrolünde değil ancak yiyeceklerin hazırlanışında çalışanların titiz bir şekilde hijyen kurallarına dikkat ettiği rahat bir biçimde görülüyor. Aynı zamanda sipariş verme aşamasında güler yüzlü bir tavırla karşılamanız yüksek ihtimal dahilinde.

Gobitte tamamen yerli et ürünlerinin kullanıldığı bir işletme. Bundan kaynaklı olduğunu düşündüğüm kendine has bir lezzetleri ver. Ürünlerin yerli olması helal sertifikası bulunmasını beraberinde getirdiğinden tüm açılardan ürünlerin tüketilmesinde bir sakınca görünmüyor.

Farklı fastfood işletmeleri ürünlerini genellikle fazla yağlı hazırlarlar. Gobitte bu konuda çok hassas davranıyor ve yağ oranını olabildiğince düşük tutmaya çalışıyor. Bu durum lezzet farkına yüksek katkıda bulunurken yağ sevmeyenler tarafından yüksek bir tercih edilme oranına erişilmesini sağlıyor.

Son olarak değinmek gerekirse patates kızartması gibi aperatiflerin bu işletmede her an taze servis edildiğini bilmek yararınıza olacaktır.

Konum ve iletişim bilgileri

Gazi Mahallesi, Ankamall AVM, Ankara Türkiye
Anıtkabir noktasına 2,8 km mesafede
+90 312 280 81 26

R