Ege ve Akdeniz balık ve meze lezzetlerini tamamen orijinal ve en taze haliyle tatmak istiyorsanız benim tercihim kesinlikle Girit Balikçısı oluyor.

Girit Balikçısı hakkında en dikkat çekici nokta gerçek Ege ve Akdeniz lezzetlerini tamamen orijinal tatları ile sunması oluyor. Menüde o kadar fazla lezzetli ve dikkat çekici çeşit bulunuyor ki deniz mahsullerini sıkça tüketen kişiler için bile daha önce denemediği onlarca farklı lezzet bulunuyor. Ben buraya gelmeden önce farklı lezzetlere kapalı biri olarak buranın farklı lezzetlerini denedikçe hayatım boyunca ne denli enfes lezzetleri kaçırdığımı anlıyorum. Burada her denediğim lezzet beni son derece memnun ederken senin de birçok farklı lezzeti kesinlikle denemeni öneriyorum.

Burada görev yapan mutfak ve servis personelleri işlerini son derece büyük bir profesyonellikle yaparken menü hakkında sorduğunuz tüm sorulara doyurucu ve son derece güncel şekilde cevap veriyorlar. Burası sayesinde Ege ve Akdeniz menülerinin güzelliğini daha iyi anlamış oldum.

Burası
menü çeşitliliği ve lezzetinin yanı sıra mekan görselliği ve temizliği ile de
ön plana çıkıyor. Girit balıkçısı isminin hakkını verir şekilde mekânda Ege ve
Akdeniz esintilerini görebilirsiniz. Buraya geldiğinizde hem enfes lezzetleri
tadarken hem de eğlenceyi en üst düzeyde yaşama imkanı sunuyor. Ayrıca Birçok
kişi için Ege ve Akdeniz deniz mahsulü restoranları pahalı olur algısı ise
burada geçerliliğini kaybediyor.

Burada damak tadımı yansıtan ve geliştiren lezzetleri bulmak deniz aşığı biri olarak beni son derece mutlu ediyor. Buranın menüsünde yer alan cibes, radika, kabak çiçeği dolması, ahtapot ızgara, orkinos, yengeç dolma, levrek buğulama, levrek tandır ve mercan tava çeşitlerin en favori çeşitlerim oluyor. Menüde yer alan her bir lezzet gerçek anlamda insanın damat tadını farklı noktalara çıkarıyor. Burası kalitesi, görselliği, lezzeti ve ambiyansı ile Ankara’da ki en iyi balık restoranı olarak görülüyor. Buraya sevdiklerin ve ailenle tereddüt etmeden gelebilirsin.

Konum ve İletişim Bilgileri

Girit Balıkçısı, Ankara
Ahmet Taner Kislali Mah. 2853 Cad. No:24 | Cayyolu/Umitkoy, Yenimahalle, Ankara, Türkiye
03122404585Girit Balıkçısı, Ankara