Samimi ve güvenilir bir ortamda pek çok farklı dünya lezzetini tadabileceğiniz bir mekan arıyorsanız Ankara Gelidonya Feneri mekanını mutlaka ziyaret etmelisiniz. Abdullah Cevdet Sokağı'nda yer alan mekan 14:00'ten gece 01:00'e kadar oldukça geniş bir çalışma saati ile hizmet veriyor.

Mekanın ambiyansı türlü türlü sarmaşıklar ve çiçekler ile dolu. Güzel kokulu fesleğenlerden ortancalara, güllerden hanımellerine kadar hoş bir ambiyansa sahip olan mekanın iç kısmında ise çerçeveler, beyaz ve mavinin ağırlıklı seçildiği dekorasyon kendinizi sakin ve huzurlu hissetmenizi sağlıyor.

Kızkıza dışarı çıktığımız zamanlarda tercih ettiğimiz mekan hem güvenilir hem de samimi bir mekan. Ortalama fiyatlar ile çeşit çeşit, lezzetli mezeler sunan mekan Türk, Yunan, Akdeniz mutfağı gibi pek çok farklı dünya mutfağının lezzetlerine ulaşabileceğiniz bir mekan. Mekana girdiğinizde karşılanmanızdan uğurlanmanıza kadar mekan çalışanları çok ilgili. Mekanın hem yiyecekleri hem içecekleri taze, temiz ve lezzetli.

Ege ziyaretim sırasında ot mezelerine hayran kalmıştım. Ankara Gelidonya Feneri de Ege'de tattığım ot mezelerini aynı lezzetle sunmuş. Ankara'da sokak arasında Ege esintisi ve lezzetine ulaşmak istiyorsanız tam yerindesiniz. Balık ve et ürünleri arasından istediğiniz tercihi yapabileceğiniz mekan hem alkollü hem alkolsüz içecekler sunuyor ve müşterilerinin tercihlerine saygı duyuyor.

Mekanın bir dezavantajı olarak park sorunu dile getirebilirim. Sokak arasında yer aldığı için park etme konusunda mekan yetkilileri yardımcı oluyor. Mekan aynı zamanda çok geniş bir mekan olmadığı için gitmeden önce rezervasyon yaptırmanızda fayda var. Rum meyhanesi konseptinde, lezzetli ve çeşit çeşit mezesi, dünya lezzetlerini bir araya getiren uygun fiyatlı bir mekan arıyorsanız bence Gelidonya Feneri Ankara mekanına şans vermelisiniz.

Konum ve iletişim bilgileri

Gelidonya Feneri, Ankara
+90 312 441 12 47Gelidonya Feneri, Ankara