Birçok kişinin dondurmasını övdüğü Gelato adlı mekana gittim. Kentpark Avm içinde bulunan şirin ve mütevazı bir işletmeydi. Hem içeride hem dışarıda oturmak için yerleri mevcuttu.

Fakat zaten kış ayında dondurma yiyeceğim için daha fazla riske girmemek açısından ben iç mekanı tercih ettim ve mekanın oldukça şık olduğunu söyleyebilirim.

Dondurmasıyla ünlü olan bu mekan zaten dondurma üzerine kurulmuş bir yer. Fakat yine de menüleri oldukça zengin fakat ben dondurması övüldüğü için tercihimi dondurmadan yana kullanmaya karar verdim.

Dondurma çeşitlerine gelecek olursak da birçok dondurma çeşidinin olduğunu söyleyebilirim ve çeşitlilik açısından da benim oldukça takdirimi kazanan bir mekan oldu.

3 top dondurma aldım ve tercihlerim oreo, Amerikan sakızı ve kakao oldu. Dondurma porsiyon olarak oldukça başarılıydı. Lezzet olarak da beğendiğimi söyleyebilirim.

Aralarında en çok beğendiğim oreolu dondurma oldu. Çalışanlar da oldukça sıcak insanlar. Ortamı hoş olduğu için yiyeceğinizi yiyip aynı zamanda keyifli bir şekilde sohbet edebilirsiniz. Fiyat olarak da kalitesine göre normal olduğunu söyleyebilirim.

İletişim ve konum bilgileri

Mustafa Kemal Mah., Dumlupınar Blv. Kentpark AVM No:164, Çankaya/Ankara
03122199122Gelato, Ankara