Pizza
keyfini en lezzetli, güvenilir ve etkileyici bir ortamda yaşayabilmek için
First Pizza’ya mutlak suretle uğramanız gerekiyor.

First Pizza hakkında ilk dikkat çekici nokta tüm pizza çeşitlerini el yapımı olup odun ateşinde pişirilmesi oluyor. Başka yerlerde çok sık rastlanmayacak özel pizza çeşitlerinin olması sebebiyle burada pizza seçerken çalışanların yardımı oldukça faydalı oluyor.

Birbirinden farklı pizza çeşitlerini denedikçe diğerlerini de deneyeceğini düşünüyorum. Çünkü buraya her gelişimde bu eşsiz lezzetlerden farklılarını denemek beni çok mutlu ediyor. Pizzaların lezzeti o kadar vurucu olabiliyor ki daha önce pizza lezzetine mesafeli yaklaşanlar için bile sevmeleri için tatmaları yeterli oluyor.

Gerek pizza yapımında gerekse servis de çalışan personellerin hepsi alanında uzman ve eğitimli kişilerden oluşması buranın kalitesini çok daha iyi ortaya koyuyor. Mekânda yer alan pizza çeşitleri sayesinde ülkemizin birçok yöresine ait lezzetleri enfes pizza hamuru ve sosu ile birlikte tadabiliyorsunuz.

İncecik açılmış pizza hamuru ve başka bir yerde bulamayacağınız pizza sosu ile unutulmayacak bir deneyim yaşamış oluyorsun. Firma sunduğu pizza menü çeşitliliği ile birlikte birçok farklı pizza lezzetini de tatma fırsatı sunuyor

Birçok kişi için geçerli olduğu gibi benim içinde pizzanın üretildiği ve servis edildiği yerin hijyenik olmasına çok büyük önem veriyorum. Burası gerek kokusu, gerek temizliği ve hijyen anlayışı ile benden tam not aldığını sana belirtmek isterim. Mekân kendine o kadar güveniyor ki size tüm üretim alanını görebilme imkanı sunuyor.

Firmanın diğer bir dikkat çekici noktası alanında uzman, güler yüzlü ve pratik çözüm kalitesine sahip çalışanlarının olması gösterilebilir. Burada yer alan çeşitlilik sayesinde herkes kendini ve damat tadını ulaşabilecek çeşitlere ulaşabiliyor. Burada ülkemizin en gözde ürünleri ile yapılmış çok sayıda özel pizza çeşidi ürününü de bulabilirsiniz. Dilerseniz sadece First Pizza’ya özel karışık yöresel lezzet pizza çeşidini de tadabilirsiniz.

Buranın kalitesi, popülerliği, temizliği, geniş ürün yelpazesi ile Ankara’nın en önemli pizza mekanlarının başında geliyor. Kalite, lezzet, ve profesyonelliği arayanlar için First Pizza ilk seçenek olarak her zaman ön plana çıkıyor.

İletişim ve konum bilgileri

Esatoğlu, Yaprak Sk. 13/A, Çankaya/Ankara
03124188021First Pizza, Ankara