Firezza; kafe, bar, gastropub kategorisinde değerlendirilebilir. Fiezza’da yine kahvaltıya doyamayabilirsiniz. Öyle bir serpme kahvaltısı var ki... Bir de yanında sınırsız çay olunca baldan tatlı oluyor.

Bunun yanında karnınız çok acıkıp bir şeyler atıştırma ihtiyacı hissettiğiniz zaman tavuklu sandviç ve taze sıkılmış portakal suyu ikilisini deneyebilirsiniz. Aslına bakarsanız her damak tadına uygun lezzeti barındıran bir menüye sahip ve bol alternatif bulundurması bakımından avantajlı bir mekan.

Yemek yiyebileceğiniz gibi aynı zamanda da arkadaşlarınızla bir araya gelip bir şeyler içerek günün yorgunluğunu atmak isteyeceğiniz bir mekan.

Mekanın mutfak hizmeti dışında, serviste bulunan çalışanların da ilgisi oldukça iyi. Servisler masanıza ortalama olarak 10 ila 15 dakika gibi bir sürede ulaşmaktadır.

Ek dezavantajlı olarak değerlendirebileceğim yönü ise, Pazar günü açık büfe kahvaltı olmasından dolayı başka kahvaltı alternatifi sunulmuyor. Serpme kahvaltıcılara duyurulur.

Fieazza sizlere zaman zaman canlı müzik olanağı da sunmaktadır.

Bulunduğu semte göre ortalamanın üzerinde bir kaliteye sahiptir. Fiyatlandırması ise orta seviyede olup, cebinizi yormayacaktır.

Konum ve iletişim bilgileri

Güçlükaya, Zileliler Sk. No:18, 06310 Keçiören/Ankara
Tel: +90 312 322 52 56

Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Firezza Cafe Keçiören, Ankara