Lezzetiyle
bende büyük bir etki yaratmayı başaran Fevzi Hoca Balık Lokantası güler yüzlü
personeliyle de Ankara’da eşsiz bir balık deneyimi sunabilir. Bir balıkçıda
aradığınız her şeyi bu mekanda bulabileceğinizi rahatlıkla söyleyebilirim.

Ankara’da Söğütözü’nde en çok ziyaret edilen mekanlardan biri olan Fevzi Hoca yüksek kalite standartlarıyla müşterilerini en iyi şekilde ağırlıyor. Özellikle dostlarımla düzenli olarak ziyaret ettiğim mekân ferah yapısıyla sizleri karşılıyor. Duvarlardaki kabartmalı süslemeler restoranda dolu dolu zamanlar geçirmenizi sağlıyor.

Fevzi Hoca Balık Lokantası özellikle akşam saatlerinde kalabalık oluyor. Masaya yemek öncesinde ve sonrasında çeşitli ikramlar sunuluyor. Ağırlıklı olarak mevsim balıklarından oluşan menüsünü zengin tutmayı başaran mekan hamsisi ile ağızlarınızda unutulmaz bir tat bırakıyor.

Piyasaya göre uygun fiyatları bulunan mekan Ankara’nın merkezinde gayet şık ve güler yüzlü servisiyle bizleri karşılıyor. Balık konusunda her şeyi bulabileceğiniz mekan ailenizle ve arkadaşlarınızla gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir mekanlardan biridir.

Ankara’da yeni şubeler açmaya devam eden alkol olmadan da balık yenilebileceğini ispatlayan restoranlardan bir tanesidir. Mezgit ve Akçaabat köftesiyle büyük beğeni kazanan Fevzi Hoca Balık Lokantası özellikle kalkan balığıyla sizleri memnun edecek. Tabaklarından garsonların giyimine kadar tertemiz bir mekanı ziyaret edeceğinizi buradan garanti edebilirim.

Konum ve İletişim Bilgileri

Fevzi Hoca Balık Lokantası, Ankara
Beştepe Mah. | Çankaya Merkez, Çankaya, Ankara 06560, Türkiye
03122154560Fevzi Hoca Balık Lokantası, Ankara