Butik olarak adlandırılan ve farklı bir tasarımı olan Faust Coffee & Antique Shop, keyifli zaman geçirmek isteyen kişilerin son zamanlarındaki gözde mekanlarından bir tanesi.

Kahve içmek genelde sessiz ve sakin bir yerde ufak sohbetler
eşliğinde yapılmak istenen bir aktivitedir. Ancak pek çok mekan çok gürültülü
olması nedeniyle bu duruma izin vermez ve can sıkıcı anların yaşanmasına
sebebiyet verebilir.

Güzel ve zengin kahve seçenekleri bulunan bu mekan hem arkadaşlarınızla gidip sohbet ederek kahve içebileceğiniz bir yer, hem de tek başınıza giderek kitap okuyabileceğiniz bir mekan özelliğinde. Çok marjinal bir yapısı olan bu yer farklı mekanlarda zaman geçirmek isteyen kişiler için Ankara’da bulunan en ideal yer diyebilirim.

Oldukça küçük ve şirin olan burası tararımı ve nezih olmasından farklı olarak lezzetli tatlıları ile de takdir edilmeyi hak ediyor. Mekanın çalışanları ise gayet saygılı ve kibar kişiler. Bu anlamda mekanı çalışan seçiminde hassas davrandığı için ayrı takdir etmek gerekiyor.

Faust Coffee & Antique Shop Ankara’da güzel bir mekanda hem kafa dinlemek hem de akşam kahvesi için gidilebilecek en ideal yerlerden biridir. Buraya ister tak başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla gelebilir ve çok keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bu alamda bu kafe benim size tavsiye edebileceğim en nezih ortamlardan birine sahip.

Konum ve iletişim bilgileri

Yukarıbahçelievler Mah. 13. Sokak No: 3/A Çankaya, Ankara 06490 Türkiye
Anıtkabir noktasına 1,3 km mesafede
+90 555 662 84 77Faust Coffee & Antique Shop, Ankara