Faryalı Restaurant, Deniz Mahsülleri, Akdeniz ve Türk mutfağına hitap eden lezzetleri ile Ankara'nın meşhur işletmelerinden birisidir. Faryalı Resturant ziyaretini şimdiye kadar yapmadıysanız çok şey kaçırmış olduğunuzu söylemek mümkün.

Geniş bir hizmet ağına sahip olduğundan dolayı istediğiniz hemen her şeyi de çok rahat şekilde bulmanız mümkün oluyor. Günün her anında ziyaretçilerini de memnun edecek şekilde hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Buna göre istediğiniz zaman dilimi içerisinde işletmeye gelebilirsiniz.

Mekanda yer alan yiyeceklerin fiyat aralığına bakıldığı zaman ise ₺18 - ₺47 gibi oldukça tatminkar rakamlar göze çarpıyor. Eğer ki uygun fiyatlı ve bir o kadar da lezzetli yemekler yemek istiyorsanız restaurantı ziyaret edebilirsiniz.

Öğünlerinin oldukça fazla olması da memnuniyet yaratan bir başka özelliklerinden birisi olmayı başarıyor. Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği, Brunch, Gece Eğlencesi, İçecekler gibi sınırsız bir öğün çeşidine sahip. Bu sebepten dolayıdır ki hangi saat aralığında olursa olsun mekanın yolunu çok kolay şekilde tutma şansına sahipsiniz.

Tamamen profesyonel bir ekiple karşılaşmanız da mümkün. Çalışanlarının da sizinle irtibatı, ilgisinden oldukça memnun kalacaksınız. Tüm bunların haricinde de siparişini verdiğiniz yemeklerinizi çok gecikmeden hemen yiyebiliyorsunuz.

Normalde işletmelere bakıldığında şüphesiz müşterilerin en çok şikayet ettiği konulardan birisi olarak göze çarpar. Fakat tüm bunlarda Faryalı Restaurant içerisinde bulunmuyor. Uygun fiyat politikası adı altında üst düzeye sahip bir hizmetten yararlanmaya başlıyorsunuz.

Konum ve İletişim Bilgileri

Faryalı Restaurant, Ankara
Turkkonut Bulvarı No:41 | Alacaatlı mah., Ankara 06810, Türkiye
+90 312 239 13 13Faryalı Restaurant, Ankara