Yemek

Farketmez, Ankara

Arkadaşlarımla güzel vakit geçirmek için genelde kafeleri kullanırım. Ankara’da kafe sayısı oldukça fazla. Bu yüzden benim tercihlerime hitap eden kafeler hakkında iyi araştırma yapıyorum. Arkadaşlarımdan tavsiye olarak Farketmez mekânı geldi, ben de onların tavsiyesine uydum ve bu kafeye gittim.

Kafede ilk olarak herkesin memnuniyeti yüzlerinden okunuyordu. Kafe çalışanları hiç durmadan müşteriyi memnun etmek için masalar arasında dolaşıyordu. Burada nargilenin olmasına çok sevindim. Nargile istemeden önce hemen menüye göz attım.

Kafe menüsü oldukça dolgundu. Körü soslu tavuk, pizza ve çiğköfte başta olmak üzere birçok yemek ve aperatifler mevcuttu. Sabahları kahvaltı yapmak isteyenleri unutmamışlar belli ki. Kahvaltı çeşitleri de deneyenleri pişman etmeyecektir bence.

Ben, nargile öncesinde çiğköfte söyledim. Açıkçası çok beğendim. Tadı hala damağımda diyebilirim.

Yemekten sonra hemen kendime bir nargile söyledim. Açıkçası beğendim. Kafenin Ortalama bir nargilesi var diyebilirim. Nargilenin yanında çay ve Türk kahvesi de içtim. Menü içerisinde içecek sayısı oldukça fazlaydı bu arada. Fakat arkadaşımın dediği gibi Türk kahvesi gerçekten güzelmiş. Bu arada gözüme tatlı çeşitleri takıldı. Yan masadaki müşteriler tatlı söylemişlerdi.

Kısacası kafeden memnun kaldım. Sabah ve öğle yemeklerinizde burayı tercih edebilir, nargile içmek isterseniz yine buraya gidebilirsiniz. Kafe içerisinde önemli maçları da izleyebilir, internete girip eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Kafenin fiyatları uygun diyebilirim. Ayrıca ödeme seçenekleri arasında kredi kartı da yer alıyor. Gecenin geç saatlerine kadar açık bir mekân olmasıyla da dikkat çekiyor.

İletişim ve konum bilgileri

Oran, Çankaya/Ankara
03124822224

R