Menemen, omlet veya göz yumurta seçenekleri ile tam anlamıyla kahvaltı yaptığınızın farkına varıyorsunuz. Kahvaltı seçeneğiniz ile önünüze gelen peynir çeşitleri ise muazzam. Ekmek sepetinizde ekmek ile beraber mini kruvasan sürprizi ile karşılaşabilirsiniz. Fakat kahvaltı menüsü içinde şarküteri ürünlerinin bulunmaması durumu işletme tarafından tekrar gözden geçirilirse daha iyi olabilir.

Kahvaltısının yanı sıra, tatlıları ile de öne çıkan FAMEO Cafe’de Tiramisu ve San Sabastian kesinlikle denemeniz gereken iki tatlıdır. Verilen her siparişte önünüze tap taze ve lezzetine doyum olmayan tatlılar geliyor.

Eğer arkadaşlarınızla bir kahve eşliğinde günün yorgunluğunu atmak istiyorsanız o halde sizlere bir kahve çeşidi olarak da Cortado’yu denemenizi öneriyorum.

Yemeklerinde de tadını ve tazeliğini koruyan FAMOE Cafe’nin imzası Bolognese Soslu Çıtır Mantı’yı şiddetle tavsiye ediyorum. Eminim yedikçe yiyesiniz gelecek.

Çalışanlar, işletme tutumu ve benimsedikleri uygulama bir miktar ticari işletme anlayışına sahip ve müşteri memnuniyeti anlayışına uygunsuz bir durum. Böylesine lezzetli yemekleri ve tatlıları bulunan nezih bir ortam için pek de uygun bir özellik değil. Geliştirilmesi gerekiyor.

FAMEO Cafe’de ödeyeceğiniz tutar cüzi miktarlara ulaşmamaktadır. Menü ise orta fiyatlı ürünlerden oluşmaktadır ve performans-fiyat açısından bir denge içinde olduğu söylenebilir.

Yolunuz düşerse uğrayıp yemek yiyebileceğiniz, kahvenizi yudumlayabileceğiniz ferah bir kafedir.

Konum ve iletişim bilgileri

Bilkent Center, Ankara Türkiye
Tel: +90 312 222 41 00

Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

FAMEO Cafe Bilkent, Ankara