Birbirinden farklı tatları ile hizmet veren Etçi Umut sunduğu lezzet şöleni ile kendinden söz ettiren bir yer. Yakaladığı lezzet skalasını uzun bir süredir koruyan mekân bu sayede iyi bir şöhrete kavuşmuş ve tercih edilirliği artmış.

Burası için genel anlamda kalabalık bir yer demek doğru
olacaktır. Birbirinden farklı ürünleri ile günün her saati kalabalık olan bu
yerde oturacak bir yer bulduğunuz vakit ilik çorbasını deneyerek başlamanızı
öneririm. Bunun ardından et yemeklerini herhangi biri ile öğününüze devam
etmenizde önerilerim arasında yerini alıyor.

Önünüze gelen yemeklerin sunumları oldukça güzel bu anlamda işletmeyi ayrı tebrik etmek gerekiyor. Etlerini farklı soslar ile terbiye ettikleri açık. Bunun için yakaladıkları lezzet değişmeden yıllardır devam ediyor.

Garsonların tecrübeli ve istekli olması yemek yemek için beklemenizi engelliyor. Yani verdiğiniz siparişin keyfini çok kısa bir süre sonra çıkartabiliyorsunuz. Fiyatlar konusunda bazılarının bu mekanın fiyatlarını yüksek bulduğu görülüyor ama durum hiç de öyle değil. Önünüze gelen porsiyon ve lezzet açısından olaya bakıldığında bu tespitimin çok haklı olduğunu göreceksiniz.

Güzel bir öğle yemeği ya da akşam yemeği tercih edecek olan kişiler için Etçi Umut restoran bölgesinde gidilebilecek en iyi yerlerden bir tanesi. Bulunduğu konum itibarı ile kolay ulaşılabilir olması ve sürekli kalabalık olması buranın ne türden bir kalite ile hizmet verdiğini gayet net açıklıyor zaten

Konum ve iletişim bilgileri

Zubeyde Hanım Mah. Kazımkarabekir Cad. No:99/30, Ankara 06060 Türkiye
Anadolu Medeniyetleri Müzesi noktasına 1,6 km mesafede
+90 312 341 92 20Etçi Umut, Ankara