Yemek

Eski Konak Oltu Cağ Kebap, Ankara

Günaydın Fırın’ın hemen arkasında yer alan bu barbekü restoranı, benim gözümde en önemli olarak, uygun fiyatlarıyla yer etmiştir. Şiş bedeli 14TL. Düşünebiliyor musunuz?

Çok uygun fiyatlara hizmet veren mekanların bendeki en büyük sorunu lezzet ya da servis personeli yetersizlikleridir. Burada bu tür bir problemle karşı karşıya kalmadım. Her şeyden önce, işletmecisi, yaptığı işin bilincinde bir kişi.

Mekanın konsepti bana göre hafif salaş, klasik barbekü restoranı konseptinde. Cağ kebabı konusunda oldukça başarılılar, yöresel bu lezzeti deneyenler ne güzel bir tat olduğunu bilirler.

Mekan oldukça tertipli, düzenli ve masalar arası geçiş izni bence yeteri kadar mevcuttur. Sakin bir mevkide olduğundan, araç park sorunu da yaşamadım, yaşayacağınızı sanmıyorum. Bence denemeye değer, yeni bir yer keşfetmek isteyenlerin bir kez olsun uğramaları kanısındayım. Bu arada, fazla gürültülü bir ortamının olmaması da benim için bir artıydı. Zengin menü, sakin ve huzurlu bir ortam. İnsan daha başka ne isteyebilir ki?

İletişim ve konum bilgileri

Öveçler Mah., 1112. Cad. (Eski 3 Cad.), Günaydın Fırını Arka Sokağı Salı Pazarı No:13 Çankaya/Ankara
03124725979

R