Ankara’nın en lezzetli deniz mahsulü çeşitlerini ilk durağı Eski Balıkçı oluyor. Bu nedenle benim için deniz mahsulleri denince tercihim Eski Balıkçı oluyor.

Burayı her denediğinizde kesinlikle farklı meze ve balık çeşitlerini denemeni öneriyorum. Buraya sürekli gelen ve her seferinde farklı meze ve deniz mahsullerini denemiş bir gurme olarak her seferinde ayrı bir haz ve lezzet aldığımı belirtmek isterim. Farklı ve bilinmedik tatlardan korkanlar için burada farklı lezzetlerden tadımlık yapılacak tabakların ikram edildiğini bilmenizi isterim. Bu sayede farklı lezzetlerin de ne denli etkileyici olduğunu anlamış oluyorsunuz.

Restoranda ki enfes deniz mahsulleri yanında bir o kadar leziz ve bol çeşide sahip mezeleri de şiddetle denemenizi tavsiye ediyorum. Burasının uygun fiyatı sayesinde farklı lezzetleri rahatlıkla deneyebiliyor ve sevdiklerinizi buraya gönül rahatlığı ile davet edebiliyorsunuz.

Burada servis son derece hızlı olup profesyonel servis anlayışı ile her yemeğin kendine özgü lezzetini rahatlıkla yaşıyorsunuz. Buraya ulaşım ve park imkânları son derece uygun olup aynı zamanda görsellik anlamında da tüm misafirleri tatmin ediyor.

Buranın kalitesi, temizlik anlayışı, özel hazırlanmış ürünleri ve lezzeti sayesinde sen ve dostlarında gerçek bir balık keyfini ve son derece kaliteli zamanları yaşayabiliyorsunuz. Buranın kalite ve lezzet anlayışı sayesinde dostlarınızı buraya davet ederek verdiğiniz değeri en iyi seviyede göstermiş oluyorsunuz. Orijinal balık ve meze lezzetini tam anlamıyla hissetmek için burası Ankara’nın en iyi orijinal balık restoranı olarak siz ve sevdiklerinizi ağırlamaktan büyük bir zevk duyacaktır.

Konum ve İletişim Bilgileri

Eski Balıkçı, Ankara
Söğütözü Mah. 15. Sok. | Balgat, Çankaya, Ankara, Türkiye
03122848555

Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Eski Balıkçı, Ankara