Yemek

El Corazon Panora, Ankara

Panora AVM’nin içerisinde yer alan şık tasarımlı, lüks görünen bir mekandır. Ben burrito denemiştim. Gayet güzeldi. Alkol kullananlar için sıcak şarap öneririm, içkili menülerine de göz atabilirsiniz.

Gidilen restoranların en büyük sorunlarından biri de müzik seçimleridir. Burada gayet dinlendirici, sakin müzikler çalınıyor. Zaten çalan müziklerin kısık bir sesle olması, insanı memnun ediyor. Burayı ben flörtümle ilk buluşma yeri olarak seçmiştim. Kendisi gayet memnun kalmıştı. Gitmek isteyenler için akşam yemeği olarak denemelerini öneririm. Taco denemek isterseniz, o da gayet lezzetliydi. Bu ambiyansa bence alkol de kullanılabilir.

Alkole, ambiyansa girmişken, lezzetine göre makul fiyatlar ödüyorsunuz. Ortalamanın bir tık üzerinde olması, uluslararası yemek mutfağı olmasından da kaynaklanıyor olabilir. Özellikle belirtmek isterim ki AVM içinde bu kadar iddialı bir yer bulamazsınız.

Buraya gelmeye karar verdiğiniz anda, yer ayırtmalısınız. Çünkü içerisi oldukça yoğun olabiliyor. Az önce de belirttiğim gibi, işini iyi yapan ve başarılı yemekler çıkaran bir mekan ve bu nedenle talep oldukça fazla. Yemeklerin sunumlarına da hak ettiği önemi veriyorlar. Porsiyonlar tek kişinin doyması için oldukça yeterli.

Son olarak mekanın temizliğine değinmek istiyorum. İçerisi ne kadar kalabalık olursa olsun, çocuklardan biri sürekli kalkan masaların ardını toparlıyor. Mutfaktakiler hijyen kurallarına uyuyorlar ve lavabolar titizlikle yıkanıyor. Meksika restoranı dediler mi, ben burayı tek geçerim. Hala denemediyseniz, kesinlikle öneriyorum.

İletişim ve konum bilgileri

Oran, Turan Güneş Blv. Panora AVM D:182/26 Çankaya/Ankara
03124910030

R