Yemek

El Camino Food & Drinks, Ankara

Bu mekanı yeni keşfettiğimi belirtmek istiyorum. Özellikle bar kültürüne farklı bir soluk getirmeleri beni etkiledi. Çeşitli kokteylleri gerçekten insana etkileyici bir tat bırakıyor.

Burayı tek başıma deneme fırsatı yakalamıştım. Öğrendiğime göre oldukça yeni bir işletmeymiş. Umarım markalaşma heyecanına kapılarak kendi kalitesini düşürmez. İlgimi çeken ve açıkçası bana garip gelen en önemli şey, buradaki gazlı ve alkolsüz içeceklerinin oldukça pahalı olmasıydı.

Yeni açılan bir mekan olarak düşündüğümde, ilk izlenimim gayet olumluydu. Personeller işini biliyorlar, işletmecisi gayet heyecanlı ve tatları gerçekten güzeldi. Ben, aşırı derecede memnun kaldım. Ankara gibi güzide bir şehre yakışan, şık ve nezih bir ortam olduğunu düşünüyorum. Fiyatlarına oranla uygun gelen menüleri, göz dolduran yan servisleri bence olması gerektiği gibi özenle hazırlanmıştı.

Burada iki kişi ortalama 100TL gibi normal bir tutarla zaman geçirebilir. Eksikleri, mekan yeni açıldığından, illaki olacaktır. Ama işletmecisi keşfe ve denemeye açık birine benziyor. Bence oluşacak tüm sorunların üstesinden kolayca gelebilir.

Bahsetmediğim, sanırım temizlik unsuru kaldı. Temizlikte aksayan bir şeye rastlamadım. Çocuklar gerçekten hassas davranıyorlar açıkçası bu da mekanı benim için gidilmeye değer kılıyor. Müziği de aşırı yüksek bulmadığımı belirtmek isterim. Kısacası ben gittim, lüks bir bardan ne bekleyebilirsem onları deneyimledim, keyif aldım ve kalktım. Sizlere de değişik bir yer arıyorsanız, kesinlikle tavsiyem bu yönde olacaktır.

İletişim ve konum bilgileri

Prof. Dr. Muuammer Aksoy cad. No: 31/B Bahçelievler,Çankara/Ankara
03122225571

R