Balık sevenlerin özellikle tercih edebileceği sevimli ve oldukça nezih bir mekan olduğunu söyleyebilirim. Mekanın dekorasyonu da yemek yerken kendinizi ege de hissetmenizi sağlıyor. Sıcak ve sevimli bir ortamda yemek yeme zevkini yaşamak isteyenler için kesinlikle tavsiye edebileceğim bir mekan…

Akşam arkadaşlarla keyifli bir akşam yemeği yemek isteyenler için enfes mezeleri ve balık lezzetleri ile Ankara’nın en iyi restoranlarından biri sayılır. Ege ambiyansını yaşamak için eski ama yine de oldukça şık bir dekorasyona sahip. Servis oldukça iyi ve garsonların güler yüzlü olması da ortamın daha sıcak olmasını sağlıyor. 

Mekanın küçük olması kalabalık ağırlama konusunda sorun yaratıyor. Bu nedenle yoğunluk oluşabiliyor. Ancak hızlı servis ve ilgili ekip sayesinde bu sorunu da çözmeyi başarıyorlar. Özel olarak hazırlanmış olan menüsü de oldukça geniştir. Bu sayede farklı damak zevklerine hitap edecek lezzetler bulunuyor. Balık ve mezelerin yanı sıra ot yemekleri de bulunuyor. 

Mekanda aynı zamanda bahçe bölümü de bulunuyor. Açık havada yemek yemek isteyenler için hem lezzetli yemekleri hem de aile ortamı havası oluşturması nedeniyle kesinlikle tercih edebileceğiniz bir mekandır. Müzik eşliğinde balığınızı yerken aynı zamanda şarkılara eşlik edebilir ve arkadaşlarınızla unutulmaz bir akşam yaşayabilirsiniz. Çeşit çeşit mezelerin olması ve ege otlarının kullanımı ile hazırlanan ot yemekleri de damağınızda unutulmaz bir tat bırakıyor. Arkadaşlarımla gittiğimde çok eğlenmiştim. Sizlerde mutlaka denemelisiniz. 

Konum ve iletişim bilgileri

Ege Restaurant, Ankara 
(0312) 428 27 17
Barbaros, Tunalı Hilmi Cad. Büklüm sok. 54/B, 06680 Çankaya/AnkaraEge Restaurant, Ankara