Ege Günlüğü bize Ankara’da ege mutfağını tanıtan eşsiz bir mekân. Taze ve gerçek zeytinyağlı Ege lezzetlerini arayanlara çok iyi bir alternatif. Zeytinyağlı yemek ve meze çeşitleri mevcut ve menüler sürekli güncelleniyor. Meze porsiyonu olarak size küçük veya büyük seçim yapma imkanı sunuyor.

Armada Avm içinde bulunun Ege Günlüğü işletmesi size hem alışveriş yapma imkanı tanıyor üstelik çok lezzetli bir yemek yeme imkanı sunuyor. Otopark sorunu yaşamayacağınız bir konumda ve güzel vakit geçirebileceğiniz bir yerde bulunuyor.

Meze çeşitleri çok fazla mevcut nerdeyse 15’e yakın çeşitleri var. İsterseniz Ordövr Tabağı şeklinde hepsinde size bir tabak suna biliyorlar. Küçük ve büyük ordövr tabağı seçeneği mevcut küçük ordövr tabağında 6 çeşit meze büyük ordövr 9 çeşit meze mevcut. Bu şekilde denemenizi tavsiye ederim hepsinin tadına bakmış olursunuz.

Balık yemek isterseniz zeytinyağında sardalya, çupra, levrek zengin balık çeşitleri ile eşsiz lezzet sunuyor.Balık ekmek tercih etme imkanınız oluyor. Tatlı çeşitleride inanılmaz  Kıbrıs tatlısı , ege lokması , çayınızın veya kahvenizin yanında ev yapımı kekler ve kurabiyelerde mevcut.

Ankara’da yol üstünde sizi Ankara’dan alıp Ege taraflarına götüren havasıyla sizi sanki Ege’de yemek yiyorsunuz hissi veren nezih bir mekan gitmenizi tavsiye ederim

İletişim ve konum bilgileri

Eskişehir Yolu | Armada AVM 2, 1. Kat, Ankara
03122190033Ege Günlüğü , Ankara